Neler Yeni

TYT Türkçe nasıl fullenir?

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
Heee sen 40 da 40 mı yaptın bu şekilde?
ne beyinsiz elemanlar var sizleri görünce şükrediyorum motive oluyorum.
paragrafın hepsinin okuyodum ve yetiştiremiyodum.Tyt türkçeden 3 konu ve paragarf taktiklerini dinledim soruyu okumadan yapıyorum ve netlerim arttı.40 da 40 yapma gibi bir hedefim yok onu bırak akademik olarak bi hedefim yok yeterli mi?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
ne beyinsiz elemanlar var sizleri görünce şükrediyorum motive oluyorum.
paragrafın hepsinin okuyodum ve yetiştiremiyodum.Tyt türkçeden 3 konu ve paragarf taktiklerini dinledim soruyu okumadan yapıyorum ve netlerim arttı.40 da 40 yapma gibi bir hedefim yok onu bırak akademik olarak bi hedefim yok yeterli mi?
Zaten yapacağın max 20 net. Ha senden bir şey olmaz zaten. İyi düşünmüşsün.

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
Zaten yapacağın max 20 net. Ha senden bir şey olmaz zaten. İyi düşünmüşsün.
💩💩 karşındakini tanımadan bilmeden netini tahmin etmek.Bir yere gelip gelmeyeceğini tahmin etmek.Yukarıdaki beyinsiz lafı fazla mı oldu dedim ama az bile olmuş.Belli sıkıntıların var son cevabım.Hayatında tecrübe edemeyeceğin şeyleri ettim.Yapmadığım spor hobi vs kalmadı.Her alanda herşeyi iyi yapıyorum yeni öğrendiğim bir işte bile en iyisi benim benle kendini aynı yere sakın koyma 🤠

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
💩💩 karşındakini tanımadan bilmeden netini tahmin etmek.Bir yere gelip gelmeyeceğini tahmin etmek.Yukarıdaki beyinsiz lafı fazla mı oldu dedim ama az bile olmuş.Belli sıkıntıların var son cevabım.Hayatında tecrübe edemeyeceğin şeyleri ettim.Yapmadığım spor hobi vs kalmadı.Her alanda herşeyi iyi yapıyorum yeni öğrendiğim bir işte bile en iyisi benim benle kendini aynı yere sakın koyma 🤠

Güleceğim yoktu. Liseli bir oğluştan fazla iddiali laflar. Genelde böyle olur zaten liseliler aynı at gibidir hızlı giden atın tezeği de erken düşüyor. Sıradan bir insan olduğun mesajlardaki övüntünden belli.

Top Bottom