Neler Yeni

Yardım UNDERVOLT NASIL YAPARIM?

Starlex

80+ Silver

Starlex

80+ Silver
10 yaşında çocuksun bana çocuk diyorsun az zorlasan baba dersin bana sen git yaşıtlarınla takıl çocuk.
Noldu geçen çok bilmişlik yapıyordun ne gördün falan diye 🤣 neyse sen 100 derecelik laptopunla devam et merak etme bir gün pörtler 🤣

Farex

80+ Silver
Uygunsuz davranış
Noldu geçen çok bilmişlik yapıyordun ne gördün falan diye 🤣 neyse sen 100 derecelik laptopunla devam et merak etme bir gün pörtler 🤣
Olum senin anan baban çoban gibi mi büyüttü hiç mi bakmadı bu çocuk ne oldu ne bitti yazık velet sana ne bir hallttan anlarsın ne birşeyden senden bir cacık olmaz anana babana it olursun

Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
keday samur
undervolt = overclock. yapma bence. biosunu güncellersen intel hepsini düşürdü zaten.

Farex

80+ Silver
Stres testine sokmadın mı her 5mv azalttıktan sonra ? Stres testine sok demiştim 😂
Yok soktum da belli bir süre sonra yapıyor biraz daha voltajı arttırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eskiden cahil olan susardı.
undervoltta voltajı düşürüp performansından kısarak stabil hale getirmeye çalışırsın overclock ile voltaj arttırıp performans arttırırsın internete yazsan bu bilgilere erişirdin zaten.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Halil Karagöz
eskiden cahil olan susardı.
Eskiden google a yazıp bakılırdı neymiş ne değilmiş diye. Turbo boost hızı 4.2 ghz olan işlemciyi voltaj ve hız arttırımı ile 4.5 4.8 ghz e çıkarmanın overclock olduğunu anlarlardı şimdi yok işte

Yok soktum da belli bir süre sonra yapıyor biraz daha voltajı arttırdım.

undervoltta voltajı düşürüp performansından kısarak stabil hale getirmeye çalışırsın overclock ile voltaj arttırıp performans arttırırsın internete yazsan bu bilgilere erişirdin zaten.
Hocam aynen öyle hafif hafif arttır voltajı stabil hissetmediğinde arttırısın

Top Bottom