Neler Yeni

UPLOAD HIZLARI ARTTIRILDI

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mert
75lik paket geçiş talebide ilettim hadi bkalım :))
Ben de öyle yaptım bilgisayar üzerinden 80-85 arası bir hız alıyorum ama telefona geçince 40-50 arasında bir şey alıyorum Bu da normal çünkü wi-fi olduğu için. Bilgisayar üzerinden örneğin steam'den oyun indirirken 11 mbit gibi bir ortalama ile indiriyorum. Ayni hız sende de olur diye düşünüyorum. 10 tl verip daha iyi kullanman iyi olmuş

datRuken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Muhammed Emin Alkan
bend
Ben de öyle yaptım bilgisayar üzerinden 80-85 arası bir hız alıyorum ama telefona geçince 40-50 arasında bir şey alıyorum Bu da normal çünkü wi-fi olduğu için. Bilgisayar üzerinden örneğin steam'den oyun indirirken 11 mbit gibi bir ortalama ile indiriyorum. Ayni hız sende de olur diye düşünüyorum. 10 tl verip daha iyi kullanman iyi olmuş
bende taahhüt bitince geçmeyi düşünüyorum memnunmusun. İnsanların yarısı memnun yarısı değil.

ultrAslan

80+ Bronze

ben sürekli değiştiriyorum iki paketi 90 a kadar destekliyor altyapı maşallah diyelimde nazar değmesin

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mert
bend

bende taahhüt bitince geçmeyi düşünüyorum memnunmusun. İnsanların yarısı memnun yarısı değil.
Ben 2017 de geçtim tabi ki ben de sorun çektim yani bazen kopmalar oluyordu ama bu her sağlayıcı da olur ve olacaktır. Burda önemli olan tek şey senin alt yapın . Eğer kötüyse turknet e geçsen de kötü olacaktır çünkü ayni alt yapıyı kullanıyorlar . Şanslı isen turknet in alt yapısı varsa 100 mbit e 100 mbit veriyor zaten ama o da cok kısıtlı yerlerde var . Benim oturduğum semtte var ama daha sokağıma gelmedi . Mesela dün turktelekom da sorun oldu Türkiye genelinde ama ben de olmadi . Bu da benim artim mesela . Ve düşün tahaddut yok istersen cik git diyorlar zorla değil. En ucuz ve en yüksek hiz 75.99 a 35 mbit veriyorlar. 85.99 a alabildiğin tüm hızı veriyorlar ben 80 falan aliyorum bu da bedava ve ben 3 arkadaşımı getirdim 3 ay bedava kullandım. Çıkmayı asla düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende hala 3.84 download 0.9 upload
Adsl kullanıyorsun sanırım. Umarim senin de hızlanır

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Celal Can
Ben de vdsl kullanıyorum ancak hala hıztestinde 3.3 --- speedtest de 2.7 çıkıyor upload değerim. Dünden farkı yok. Durumu böyle olan var mı acaba?

ZamperS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emir Batın Karaoğlan
Instagram
instagram.com/emirbatin0
Twitter
emirbatin0
Bende mi sorun var bilmiyorum ama benim upload hızım hala aynı :D