Neler Yeni

Valorant'ın kanser kitlesi

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Okunsun diye kısa tutmuştum ama sen bilirsin :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Overwatch kendi alanında güzel oyun ama bana hitap etmiyor.
bu yüzden oyun dünyasında türklerden nefret ediyorum ve utanıyorum ya
beni ible küfüre zorluyorlar

Engorgio

80+
Platdayken bize 2 çocuk gelmişti kendilerinin dia olup 2 enrty insta pick atıp annelerimizi meyve tabağı etti :D.
Seçim ekranındayken sova biliyorsan al diyen 11 yaşındaki çocuk sovamıza laf etmeden durmadı sovaya annen ölsün diyip durdu.
adıpgjaıopgajopş komik olan çocuk 5 vakit namaz kılıyorum bak annen ölür demişti asdfjkgadfoşpıgjadfpş

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Bir insan bu kadar mı haklı olur .
Adam vuramayınca aşağılamak bu oyunun temel kuralıymış gibi davranıyorlar ona sinir oluyorum. Bir de neden böyle anlamıyorum ama bir oyun 30 vururken diğerinde 7 vurabiliyorsun.
Oyunun dinamiklerine iyi alıştığımdan ve tek odak aim olmadığından bu oyunu csden daha iyi oynuyorum yoksa tek dk durmazdım. Eğer cs aimin iyiyse direk bulaşma derim.

.RBO.

80+ Silver
Selamlar.
Bugün @AliSaidÖzger'in isteğiyle yklaşık 3-4 gün önce başladığım Valorant'ın kitlesi hk. konuşmak için açıyorum bu konuyu.

Öncelikle düşük eloda olabilir, yüksek eloda yoktur belki bu tipler ama beni oyundan soğutmaya yetti.

İşin komik yanı yaşları max 12-13 ve ettikleri küfürün haddi hesabı yok, derecesiz giriyorum ranked mod açmak için Reyna alacak var mı diyorum ses yok Reyna kilitliyorum hemen bi çocuk "rEyNa ALdıN dA nE OLdU" diye bağırıyor bunun üstüne ailevi değerlerime şahsıma saçma sapan küfürler ediyor ve yaşı en fazla 11 abi 11!

Hadi yaşı isterse 9 olsun iyi oynamasın isterse 5 vursun ama saygı olsun bunlarda zerre saygı yok!

Sonra hesap soranlar var ve yaş yine 11 12.
İhtiyacımdan dolayı 3 el AFK kaldım çocuk bağırıyor "Brimstone neden AFK'sın lan, reportladık hA!" diye, bende seni alakadar etmez ihtiyacım vardı gittim raporla geç canımı sıkma diyorum, o 3 el AFK kalmamdan sonra bir de bağırıyor kolsuz diye arada 4 kill farkı var ve ben 3 el AFK idim.

Hani böyle kişiler düşük eloda mı var ne anlamadım, bu arada oyunu kötü oynamıyorum yer yer Plat adamdan daha çok vuruyorum ama yeni başladığımdan muhtemelen Gümüş ya da Gold atacak.

Şimdi eğer böyle devam ederse ya 5 kişi dışında girmem ya da CS:GO Faceit kasmaya devam ederim.

Son olarak bir sorum var;
Yüksek elo da böyle mi?

Zamanınızı aldığım için özür dilerim, iyi günler.
Benim arkadaşım valo oynuyor bana vali oynuyormusun diye sordu bende csgo daha iyi valorant kötü dedim salaksın dedi bende engelledim 😎

T.P.G.

80+ Titanium
Bir insan bu kadar mı haklı olur .
Adam vuramayınca aşağılamak bu oyunun temel kuralıymış gibi davranıyorlar ona sinir oluyorum. Bir de neden böyle anlamıyorum ama bir oyun 30 vururken diğerinde 7 vurabiliyorsun.
Oyunun dinamiklerine iyi alıştığımdan ve tek odak aim olmadığından bu oyunu csden daha iyi oynuyorum yoksa tek dk durmazdım. Eğer cs aimin iyiyse direk bulaşma derim.
CS aimim iyi olmasa Plat adamdan daha çok vuramam zaten :D.
Skilleri kullanamıyorum o yüzden Reyna falan alıyorum genelde.

GarenForWin

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Plat elolarda yok ama çok can sıkıcı bir durum.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,493
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
3 Ay sonra ilk kez girdim 2 arkadaşla. 3 kişi girdik. İlk maç 27 ye 4 gittim. 2. maç 24 e 6. Sonuncu olan gelmiş bana küfrediyor, kudur falan diye. Gerçekten çok garip bir ortamı var oyunun.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Zaten senle girdik ben bi el 25-30 vurdum bi el sen vurdun öyle, en azından sakat gibi küfür edilmedi boş şeylere.
Ya aga şöyle toxic olmayanların buluştuğu bir konu açsak insanlar nicklerini verse bir arkadaş ortamı kursak fena olmaz mı ya? Şu ........ Değişik tipleri o kadar rahatsız ediyor ki artık...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,952
Üyeler
154,155
Son üye
Neobir
Top Bottom