Neler Yeni

Valorant'ın kanser kitlesi

T.P.G.

80+ Titanium
Valorant'tan nefret etmemi sağladı kitlesi. Dediklerine o kadar iyi katılıyorum ki. Hatta bir anımı anlatayım oyunla ilgili.
Yayıncıları izliyorum falan sabah kalktım drop düşürmüşüm. Oyunu indirdim falan ilk oyunumu atıcam ama böyle kendimi sanki esporcu gibi görüyorum 40 dk antreman girdim ayarlar falan yapıp oyuna girdim. Herkesi vuruyorum falan yav takımdakiler sürekli küfür ediyor bana yok bir şey de yapmıyorum. 10'larca kez anneme 5'ten fazla babama sayamadığım kadar da şahsıma küfür edildi. Öyle bir moralim bozuldu ki direkt kapattım oyunu. En son birkaç gün önce öyle girmiştim değişen pek bir şey yine yoktu yine küfür yedim. Bende şu an rekabetçi oyun açısından faceit kullanıyorum onda da takım arkadaşlarım çoğu zaman satıyor ama ne küfür ne başka bir şey hem ingilizcemizi geliştiriyoruz win win yani.
Faceitte bende çoğu zaman satmıyorlar maçı.
Ağır yeniliyorsak sur verip geçiyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yabancı serverda girmek en iyisi.
Frankfurt'tadeneyeceğim hocam giriş seviye Almanca ve orta düzey İngilizcem var, orası da aynıysa CS Faceit devam.

LahmatsuDcr

80+ Silver
Ben şimdiye kadar az karşılaştım. Derecelide 1 2 geldiler oyunuma. Gold eloda çok yok. CSGO'da daha da kanser oluyordum. Adam ne ingilizce biliyor ne bir şey biliyor geliyor tüm oyun boyunca darlıyor adamı, CS'yi bu yüzden bıraktım.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Ya şimdi senin levelini bilemiyorum ben uzun süre ara vermiştim bu aralar mm'de hileler artınca faceit'e geçtim level 4 olduğum için neredeyse her levelden insanlar geliyor. Yoksa level 7'ler ile oynadığım da çok kaliteli muhabbetler de dönüyordu güzel oyunlarda oluyordu hep. Elo cehenneminden çıkabilsem sorun çözülecek aslında.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
İşin komik yanı yaşları max 12-13 ve ettikleri küfürün haddi hesabı yok
Bu yüzden oynamıyorum
Bazen yetişkin birileri geliyor fakat onlarda kendileri çok iyi bir oyuncuymuş gibi konuşuyor
1v5 kalıyorsun öldüğünde 'al işte senden bi *** olmaz' diyip ana bacı giriyorlar
sanki kendileri gözü kapalı 360 derece dönüp no scope headshot atıyor

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Violet'T

Frankfurt'tadeneyeceğim hocam giriş seviye Almanca ve orta düzey İngilizcem var, orası da aynıysa CS Faceit devam.
Frankfurt olması Alman serveri olduğu anlamına gelmiyor bana neredeyse hiç Alman oyuncu gelmedi mesela. Dümdüz Avrupa serveri. Oraya geçince hem çok daha hızlı şekilde rank yükseldim ve tilt olmamaya başladım.

T.P.G.

80+ Titanium
Ben şimdiye kadar az karşılaştım. Derecelide 1 2 geldiler oyunuma. Gold eloda çok yok. CSGO'da daha da kanser oluyordum. Adam ne ingilizce biliyor ne bir şey biliyor geliyor tüm oyun boyunca darlıyor adamı, CS'yi bu yüzden bıraktım.
Silver olursan böyle olur.
Sanırım Valorant'ta da aynı mantık.

Ya şimdi senin levelini bilemiyorum ben uzun süre ara vermiştim bu aralar mm'de hileler artınca faceit'e geçtim level 4 olduğum için neredeyse her levelden insanlar geliyor. Yoksa level 7'ler ile oynadığım da çok kaliteli muhabbetler de dönüyordu güzel oyunlarda oluyordu hep. Elo cehenneminden çıkabilsem sorun çözülecek aslında.
Normalde Faceit 3 4lvl arası gidip geliyordum, sonra kardeşim girmeye başlamış benden habersiz 2 lvl'e kadar düştüm :D.

Onu tekrar kasacağım galiba.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Silver olursan böyle olur.
Sanırım Valorant'ta da aynı mantık.

Normalde Faceit 3 4lvl arası gidip geliyordum, sonra kardeşim girmeye başlamış benden habersiz 2 lvl'e kadar düştüm :D.

Onu tekrar kasacağım galiba.
Level 2'den yukarı çıkmak zor basit aslında train ve overpass ile rahat alırsın. Kolay mapler de kaybetmek daha kolay oluyor.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Selamlar.
Bugün @AliSaidÖzger'in isteğiyle yklaşık 3-4 gün önce başladığım Valorant'ın kitlesi hk. konuşmak için açıyorum bu konuyu.

Öncelikle düşük eloda olabilir, yüksek eloda yoktur belki bu tipler ama beni oyundan soğutmaya yetti.

İşin komik yanı yaşları max 12-13 ve ettikleri küfürün haddi hesabı yok, derecesiz giriyorum ranked mod açmak için Reyna alacak var mı diyorum ses yok Reyna kilitliyorum hemen bi çocuk "rEyNa ALdıN dA nE OLdU" diye bağırıyor bunun üstüne ailevi değerlerime şahsıma saçma sapan küfürler ediyor ve yaşı en fazla 11 abi 11!

Hadi yaşı isterse 9 olsun iyi oynamasın isterse 5 vursun ama saygı olsun bunlarda zerre saygı yok!

Sonra hesap soranlar var ve yaş yine 11 12.
İhtiyacımdan dolayı 3 el AFK kaldım çocuk bağırıyor "Brimstone neden AFK'sın lan, reportladık hA!" diye, bende seni alakadar etmez ihtiyacım vardı gittim raporla geç canımı sıkma diyorum, o 3 el AFK kalmamdan sonra bir de bağırıyor kolsuz diye arada 4 kill farkı var ve ben 3 el AFK idim.

Hani böyle kişiler düşük eloda mı var ne anlamadım, bu arada oyunu kötü oynamıyorum yer yer Plat adamdan daha çok vuruyorum ama yeni başladığımdan muhtemelen Gümüş ya da Gold atacak.

Şimdi eğer böyle devam ederse ya 5 kişi dışında girmem ya da CS:GO Faceit kasmaya devam ederim.

Son olarak bir sorum var;
Yüksek elo da böyle mi?

Zamanınızı aldığım için özür dilerim, iyi günler.
CS de aynı değil mi? En azından benim oynadığım dönemde CS de böyleydi.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
tabii ki de değil CS topluluğu 5 kat daha iyidir ya. Tabii türklerle karşılaşmazsan.

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Smurf çok var . Hele birde düellocu smurfse kazanma şansın yok . Kitle kadar önemli bir sorun bence .

T.P.G.

80+ Titanium
Faceit böyle değil.
Dediğim gibi 16 25 arası yaş kitlesi var ve Ruslar İngilizce biliyor, çoğu kanser değil ve eğlenceli adamlar.

Level 2'den yukarı çıkmak zor basit aslında train ve overpass ile rahat alırsın. Kolay mapler de kaybetmek daha kolay oluyor.
Nuke dışında her mapi oynarım cidden :D

-CrawL

80+ Gold
Selamlar.
Bugün @AliSaidÖzger'in isteğiyle yklaşık 3-4 gün önce başladığım Valorant'ın kitlesi hk. konuşmak için açıyorum bu konuyu.

Öncelikle düşük eloda olabilir, yüksek eloda yoktur belki bu tipler ama beni oyundan soğutmaya yetti.

İşin komik yanı yaşları max 12-13 ve ettikleri küfürün haddi hesabı yok, derecesiz giriyorum ranked mod açmak için Reyna alacak var mı diyorum ses yok Reyna kilitliyorum hemen bi çocuk "rEyNa ALdıN dA nE OLdU" diye bağırıyor bunun üstüne ailevi değerlerime şahsıma saçma sapan küfürler ediyor ve yaşı en fazla 11 abi 11!

Hadi yaşı isterse 9 olsun iyi oynamasın isterse 5 vursun ama saygı olsun bunlarda zerre saygı yok!

Sonra hesap soranlar var ve yaş yine 11 12.
İhtiyacımdan dolayı 3 el AFK kaldım çocuk bağırıyor "Brimstone neden AFK'sın lan, reportladık hA!" diye, bende seni alakadar etmez ihtiyacım vardı gittim raporla geç canımı sıkma diyorum, o 3 el AFK kalmamdan sonra bir de bağırıyor kolsuz diye arada 4 kill farkı var ve ben 3 el AFK idim.

Hani böyle kişiler düşük eloda mı var ne anlamadım, bu arada oyunu kötü oynamıyorum yer yer Plat adamdan daha çok vuruyorum ama yeni başladığımdan muhtemelen Gümüş ya da Gold atacak.

Şimdi eğer böyle devam ederse ya 5 kişi dışında girmem ya da CS:GO Faceit kasmaya devam ederim.

Son olarak bir sorum var;
Yüksek elo da böyle mi?

Zamanınızı aldığım için özür dilerim, iyi günler.
Ben maç girmiştim 2arkadaşımla. 2adamda trollemeye gelmiş. Adam maç boyunca mikrofonu ağzına sokup geyirdi.

TamerKs

80+ Silver
Paris gir

Top Bottom