Neler Yeni

Yardım vdsl hat değerleri hakkında soru

vinnoir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet kaan mızrak
1706525747481.png

merhaba herkese iyi forumlar dilerim ekteki görselde dsl hat değerlerim mevcut kurulum yapan ekip kurulum bittikten sonra sanırım snr margin için demişti bu değer düşük bunu 50 ye kadar çıkarmanız lazım sizin dedi ama bunu yükseltme olayını pek bilmiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı?

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Hızla pingin alakası yok. Keenetic veya Asus modemde manuel olarak hız-snr yapabilirsiniz.
Pingi bulunduğunuz lokasyon, bağlantı türü, internet trafiğinin yol haritası belirler.

vinnoir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet kaan mızrak
Hızla pingin alakası yok. Keenetic veya Asus modemde manuel olarak hız-snr yapabilirsiniz.
Pingi bulunduğunuz lokasyon, bağlantı türü, internet trafiğinin yol haritası belirler.
modem markası tp link archer vr300 3 gün önce aldım daha yeni sıfır ürün kablo ile bağlıyım ama absürt bir dalgalanma var 2 cihaz bağlı sadece telefonum ve bilgisayarım

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
30 senelik altyapı kullanan firma , sen de haklısın.
Çalışanların çoğu vasıfsız saha işçisi.
Bundan seneler önce türknet vdsl kullanıyordum. Türknette türk telekomun saha ekipleri ile çalışıyordu. Hattımda saçma sapan bir sorun olduğu için evime sık sık ekip gelip gidiyordu. En son gelen ekipten bir tanesi türknetin hattı kötü olduğu için böyle sorun yaşadığımı operatörümü değiştirip türk telekom kullanırsam sorunun çözüleceğini iddia etmişti. Sanki türk telekom hattını türknete kiralamıyormuş gibi :D Ne yaşıyorlar bilmiyorum vasıfsız takılıyorlar.

Top Bottom