Neler Yeni

İnceleme Victus 16 neden alınmamalı? Kötü yanları nelerdir?

Sizce hayla Nitro 16 vs. Yerine tercih edilebilir bir laptop mu?

• Tercih Edilir

• Tercih edilmez

• Kararsızım

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
sence normal değil mi çoğu laptopun yaşadığı bir durum bu git intel al limitle ilgili problemin varsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem evin ısınır
intel çok ayrı zaten ama AMD de de bu limitin olması sıkıntı rakipleri 100 watt bile çekebiliyor iken nasıl da kendisi 65 watt çekiyor.

MiroSeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Miraç Setenci
excalibur öneririm intel modelleri çok güzel wattını çeker evini ısıtırsın

Emsal

80+ Silver
hayla bazı kişileri aydınlatamadım ama çoğu kişi artık bu ısınmamasının sebebini biliyor.

tek istediğim şey burda kavga çıkmasın konu kapatılmasın emeğimiz boşa gider.
Hocam yanlış mı anlıyorum victusda PL1 PL2 EDC Limit var ve yüksek ihtimal de anakart kalitesizliğinden kaynaklı ayrıca %1 testlerde yüksek drop yemişsiniz

Aynı testlerde loq unda bu pl1 pl2 ve edc limiti yendiğine ayrıca drop yiyip yemediğine dair bilgimiz var mı

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
excalibur öneririm intel modelleri çok güzel wattını çeker evini ısıtırsın
excalibur monster abra bir mi bu laptoplar ile ? casperin çokda umrunda değil zaten farklı ürünler satıyor ve de nitro 5 şuan victus dan ucuz ve iyi.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Toprak
Hocam yanlış mı anlıyorum victusda PL1 PL2 EDC Limit var ve yüksek ihtimal de anakart kalitesizliğinden kaynaklı ayrıca %1 testlerde yüksek stop yemişsiniz

Aynı testlerde loq unda bu pl1 pl2 ve edc limiti yendiğine ayrıca drop yiyip yemediğine dair bilgimiz var mı
Hocam bazı arkadaşlar o limiti alabilmiş uxtu ile. Büyük ihtimalle yazılımsal bios upd ile duzelebilr ama geleceğini sanamam

Shourd

80+ Silver
hayla bazı kişileri aydınlatamadım ama çoğu kişi artık bu ısınmamasının sebebini biliyor.

tek istediğim şey burda kavga çıkmasın konu kapatılmasın emeğimiz boşa gider.
kavgadan çok millet taraflara bölündü yaw konuyu takip ediyim dedim belki bu sorunu yaşayanlara çözüm bulunur diye konu iyice sarpa sardı şöyle gruplara oluştu 1- aldığı laptoptan menun olmadığı için bunu dile getirenler 2-muhtemelen uzun zaman sonra laptop aldıkları için ve kendileri herhangi bi sorun hisetmediği için kendi laptopuna laf atılınca sinirlenen victuscular 3-konu bize nasıl geldi la diyen loq cular 4-gerçektende sorunu olmayan şanslılar(niyeyse ben hariç 1-2 kişi var ama olsun)

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam oyunda hepsi 55 wattlarda
fazla çeken var beamNG drive gibi oyunlar kökünü sömürüyor bi ara 70 watta çıktı işlemci sonra zıp diye 22 watt a çakıldı bir anda sonra 65 e geri çıktı oyun benim mort oldu sonra düşüşler ile.

MiroSeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Miraç Setenci
excalibur monster abra bir mi bu laptoplar ile ? casperin çokda umrunda değil zaten farklı ürünler satıyor ve de nitro 5 şuan victus dan ucuz ve iyi.
nitro 5 iyidir fakat victusa kötü diyebileceğin sebeb yok

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
kavgadan çok millet taraflara bölündü yaw konuyu takip ediyim dedim belki bu sorunu yaşayanlara çözüm bulunur diye konu iyice sarpa sardı şöyle gruplara oluştu 1- aldığı laptoptan menun olmadığı için bunu dile getirenler 2-muhtemelen uzun zaman sonra laptop aldıkları için ve kendileri herhangi bi sorun hisetmediği için kendi laptopuna laf atılınca sinirlenen victuscular 3-konu bize nasıl geldi la diyen loq cular 4-gerçektende sorunu olmayan şanslılar(niyeyse ben hariç 1-2 kişi var ama olsun)
cuk olmuş 3. de güldüm :D konu zaten alacaklar için alanlar helva yesin ben yiyordum ama bitti.

nitro 5 iyidir fakat victusa kötü diyebileceğin sebeb yok
ohoo bir sayarım aklın durur konuyu okumadın sanırım.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Toprak
Hocam yanlış mı anlıyorum victusda PL1 PL2 EDC Limit var ve yüksek ihtimal de anakart kalitesizliğinden kaynaklı ayrıca %1 testlerde yüksek drop yemişsiniz

Yani loq hakkında net bilgi yok ama oyunlarda 45 w üstüne hiçbir şekilde çıkmadığını görüyoruz. Bu bı delil olur aslında zaten hesap ilede yapabiliriz. 100 w ekrna karti 45 w işlemci +30 w fan + 10 w ekran + 10 w ram vb. Zaten 230 w adaptörden 230 w verim almazsın hesap doğru çıkıyor

Emsal

80+ Silver
5) loq kullanmamasına rağmen niye ise kendini loq a karşı çok sıcak hissedenler ve de korumaya çalışanlar ( 1 kişi :) ) Lakin hocam cidden şu ana kadar loq kullanıp da drop yiyorum ya da soğutma da çok sorun yaşadım vs tarzı diyen duymadım ondan sıcağım heralde

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Yani loq hakkında net bilgi yok ama oyunlarda 45 w üstüne hiçbir şekilde çıkmadığını görüyoruz. Bu bı delil olur aslında zaten hesap ilede yapabiliriz. 100 w ekrna karti 45 w işlemci +30 w fan + 10 w ekran + 10 w ram vb. Zaten 230 w adaptörden 230 w verim almazsın hesap doğru çıkıyor
işlemci testinde ortlama puanlar alıyor yani bu limitler çok etki etmiyor ama sinir olduğum şey hwinfo dan bir haber insanlar tamam testi yaptında bari bir hwinfo yu açta bak kaç watt çekmiş.

Top Bottom