Neler Yeni

Virüs aşısı olacakmısınız ?

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,222
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Koronavirüs hastalarına sıtma ilacı vermiyorlarmı?

T.P.G.

80+ Titanium
Yav kardeşim siz niye her şeyi biliyormuş gibi konuşuyorsunuz hayatında hiç mi bir şeyi abartmadın 700 değil 7000 olsun seni mi kırıcam sokakta ve ya evinde ölen hiç bir koronalı görmedim ben hepsi hastane de ölmüş yani Ve çok değişik bir bilgi daha Türkiye de yaşayıp korona olan bir tane suriyeli yok bunlar bu memlekette yaşamıyor mu ? öleni geçtim korona olan yok korona herkes atıyor bir yerden
Sadece ağır geçirenleri hastaneye aldıklarından olabilir mi?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
Ben fiyatına göre olurum param yok. Merdiven altı olursa tab2 olurum!
Şu ana kadar kendimi korudum bundan sonrada koruyabilirim

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

T.P.G.

80+ Titanium
Ne kardeşim her yerde duyuluyyor benim akrabalarımda hep corona oldu hiç biri ilaç almadı hepsi grip bile olmadan atlattı başkalarıda öyle her yerde duyuluyor 95 yasında ilaç alan sadece bizim ailede nenem vardı oda vefat etti dedem 91 yasında ilaç almadan kurtuldu
Dayım 38 yaşında, evde geçirdi hastalığı, adamı geçmiş olsun diye ne zaman arar olsam meşgul çalıyordu, meğerse hastaneyi mi artık nereyiyse ilaç istemek için arıyor ÇÜNKÜ ADAM AĞRIDAN UYUYAMIYOR BİLE!

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,271
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Burada 2-3 arkadaş arası sohbet dönmüyor, yazdıklarınızı herkes görüyor. Yanlış, kabul edilemez fikirlerinizi herkese açık yerlerde kendinize saklamanızı tavsiye ederim, diğer türlü sadece kaos ortamı oluşturuyorsunuz ve yanlış bilgi yayıyorsunuz.

Hawkz

80+ Bronze
Burada 2-3 arkadaş arası sohbet dönmüyor, yazdıklarınızı herkes görüyor. Yanlış, kabul edilemez fikirlerinizi herkese açık yerlerde kendinize saklamanızı tavsiye ederim, diğer türlü sadece kaos ortamı oluşturuyorsunuz ve yanlış bilgi yayıyorsunuz.
Kardeş adamın fikri zararlı bir fikir. Sadece bir fikir değil bir eylem. Yarın sana bana ona virüs bulaşırsa işte bunun gibi korona yalan diyen maske takmayan adamlar yüzünden.

T.P.G.

80+ Titanium
Abi virüs yokmuş gel senle hastanede maskesiz siperliksiz tur attıralım arkadaşa öğrensin var mı yok mu?

Zırto

80+ Bronze
Kardeş adamın fikri zararlı bir fikir. Sadece bir fikir değil bir eylem. Yarın sana bana ona virüs bulaşırsa işte bunun gibi korona yalan diyen maske takmayan adamlar yüzünden.
Kardeşim susarmısın artık kapat konuyu benim düşüncem bu çok uzatıyorsun senin bana ***** ***** BEYİN YOKSUNU PATAKLİCAM BEN BUNU DEME hakkın yok @Mehmet Yılmaz

Top Bottom