Neler Yeni

Visual Studio daki c++ kodları heryerde aynı mı

Izzsss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet
Arkadaşlar visual studio da ki c++ kodları ile dev c++ kodları aynı mı. Ders olarak dev c++ önerildi bize onun arayüzü ws hoşuma gitmediği için visual studio kullanmak istedim bilen var mı

SerhatCC

80+ Bronze
kütüphanelerde farklılık olabilir ama kodların aynı olduğunu biliyorum

Izzsss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kütüphanelerde farklılık olabilir ama kodların aynı olduğunu biliyorum
Visual ücretsiz kullanabiliyor muyuz birde eğer biliyorsanız matlab yerine kullanabilceğimiz bir program var mı acaba bizim üniversitemiz galiba lisans muhabbetine girmediği için alamıyoruz da crackli program da kullanmak istemiyorum

omer_34

80+ Silver
Visual ücretsiz kullanabiliyor muyuz birde eğer biliyorsanız matlab yerine kullanabilceğimiz bir program var mı acaba bizim üniversitemiz galiba lisans muhabbetine girmediği için alamıyoruz da crackli program da kullanmak istemiyorum
hocam bizde Dev c++ ile c öğreniyoruz ikisinide kullanabilirsiniz ama dev c++ yeni başlayanlar için daha basit ve sade olduğu için tercih ediliyor. ayrıca ücretsiz bende iki uygulamada mevcut

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Semih Özden
Sadece Visual Stüdio Code ücretsiz. Visual stüdio 2022 falan ücretli.

Izzsss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bizde Dev c++ ile c öğreniyoruz ikisinide kullanabilirsiniz ama dev c++ yeni başlayanlar için daha basit ve sade olduğu için tercih ediliyor. ayrıca ücretsiz bende iki uygulamada mevcut
anladım arayüzü kötü geldiği için bana birde youtube'da genellikle visual studio dersleri var o yüzden onu şey ettim teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsmail Kaygısız
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Tasarım-Kodlama, Programlama Dilleri, Web Tasarım ve Kodlama
Visual Studio Community ücretsiz.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Matlab yerine Octave kullanabilirsin. Tamamen ücretsiz.

Top Bottom