Neler Yeni

Win11 E geçsem sorun çıkarmı

wasted52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem ekinci
hocam selamlar windows10 kullanıyorum severek, 11 çok güzel gelmeye başladı. sizce geçsem oyunlarda fps kaybı yaşar mıyım? bilgisayar özelliklerim şunlar
GIGABYTE H610M H V2 INTEL
INTEL I3 12100F
RTX3060 12GB
GSKILL 8GB(X2) 3200mHz RAM
Kioxia 500GB NVME M2 SSD

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Alper GÖK
İstersen geçebilirsin fakat ben önermem oyuncudan oyuncuya kullanıcından kullanıcıya değişir herkes farklı şeyler veya bahaneler ile geçiyor fakat ne dersem sıkıntı olur senin için sadece bence daha geçme optimizasyonu kötü ben halen 10 kullanıyorum bende denedim geçtim Win11 ama sıkıntılarını çok yaşadım ben ses yönünde yaşamıştım bazen buglar oluyordu. Tabii tercih yine sana kalmış gçrünüm evet güzel ama her güzelliğe aldanmamak lazım. FPS kayıbı aşırı derecede yaşamazsın.

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Talat
Dostum şuan gece bilirsin gönül rahatlığıyla windows 10 da olan hatalar buğların hiç biri yok emin ol 22h2 versiyonunda kal derim gayet stabil sorunsuz şuan..

Farex

80+ Bronze
Ben mecbur olmasam w11 kullanmam ama cihazım laptop ve yeni o yüzden driverlar sadece w11 den başlıyor uygunluğu w10 en iyisi şuan en az 2 sene devam et.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hocam yeni nesil sistemler de W11 in nadir de olsa daha iyi performans verdiği oluyor. Yani eğer hoşunuza gidiyorsa geçebilirsin bence. Anlatıldığı kadar kötü değil. Daha çok eski nesil sistemler de sorun oluyor.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Anonim Ankh
Sistemin yeni sıkıntı yaşamazsın, temiz kurulum öneririm, güncelleme yoluyla geçersen bazı uyuşmazlıklar oluyor sanıyor, yani sıkıntı olabilir. Ama böyle bir güzelliği deneyimlememiş olmanızı istemem, temiz kurulumla geçebilirsiniz.

Top Bottom