Neler Yeni

www.hpstore.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Phelane

80+
Arkadaşlar ürün kodunu yazınca Google da kablolu çıkıyor yanlış koymuşlar kablosuz değil bence ürün
Aaa ona dikkat etmemiştim hiç. Tamda onaylıyordum siparişi. Boşa uğraşmamak lazım hiç girmeyeyim o topa

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Bilgihan Göçer
Kesinlikle güvenilmezdir uzak durun!

hpstore.com.tr (Tungsten teknoloji) 'den 1 Şubat tarihinde firmayı neredeyse yarı fiyata yani uygun fiyata satışa koyduğu bir ürün için (Hyperx Cloud ıı Wireless kulaklık) aradım. Firma bahsini ettiğim ürün sayfasında kablosuz kulaklık resimlerini koyup ürün adını da wireless yani kablosuz olarak yazmıştı ama ürün kodunda ise kablolu modelin model numarasını yazmıştı. Müşteri hizmetlerini arayarak bu durumu anlattım ve ürünün kablosuz olduğunu ısrarla söylediler ve siparişi (Sipariş no: HP01028290) verdim. 1 gün sonra yani 2 Şubat'ta kargo bilgilerini kontrol etmek için sayfaya girdiğimde ise ürünün adını ve fotoğraflarını değiştirip kablolu olan modeli yazdıklarını gördüm ve müşteri hizmetlerini arayarak siparişi iptal ettim. Bugün 15 Şubat ve para iademi hala yapmadılar. Telefonlarıma da yanıt vermiyorlar, 20'den fazla kez aramışımdır. hpstore.com.tr - Tungsten teknoloji güvenilmezdir, uygun fiyatlarla ürün listeleyip siz ödemeyi yaptıktan sonra iadenizi yapmıyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,385
Üyeler
157,063
Son üye
Fl4ie
Top Bottom