Neler Yeni

Xbox series s alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Xbox series S almayı düşünüyorum ama 512 GB depolama alanına sahipmiş. Ayrıca sistem verileri hariç, kullanabileceğimiz alan 300 GB kadar bir alanmış. GTA 5 ve Forza Horizon 5 indirmek istiyorum ama iki oyunda100GB üstü diye biliyorum. Sadece 2 oyun 200GB depolama kullansa, 100GB üstü başka bir oyun indirmek için Forza veya Gta'yı silmem mi gerekiyor illa? İnternette Xbox SSD'leri buldum ama konsol fiyatının yarısı kadar yüksek bir meblağ vermek gerekiyor galiba. Konsol'un arkasındaki USB giriş kısmına, USB kablo ile 1TB Harici HDD takıp depolama alanı olarak kullanabilir miyim, yoksa oyun indirmek için diğer oyunları silerek depolama alanı açmam mı gerekiyor illa? GTA 5 ve Forza Horizon 5 gibi oyunları en yüksek ayarlarda kasmadan, takılmadan oynayabilir miyim? Teşekkürler.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
abdulkadir bayram
Xbox series S almayı düşünüyorum ama 512 GB depolama alanına sahipmiş. Ayrıca sistem verileri hariç, kullanabileceğimiz alan 300 GB kadar bir alanmış. GTA 5 ve Forza Horizon 5 indirmek istiyorum ama iki oyunda100GB üstü diye biliyorum. Sadece 2 oyun 200GB depolama kullansa, 100GB üstü başka bir oyun indirmek için Forza veya Gta'yı silmem mi gerekiyor illa? İnternette Xbox SSD'leri buldum ama konsol fiyatının yarısı kadar yüksek bir meblağ vermek gerekiyor galiba. Konsol'un arkasındaki USB giriş kısmına, USB kablo ile 1TB Harici HDD takıp depolama alanı olarak kullanabilir miyim, yoksa oyun indirmek için diğer oyunları silerek depolama alanı açmam mı gerekiyor illa? GTA 5 ve Forza Horizon 5 gibi oyunları en yüksek ayarlarda kasmadan, takılmadan oynayabilir miyim? Teşekkürler.
Xbox almamalısın bence

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Series S de oyunların kapladığı alanlar daha az, ama yine de 4 büyük oyundan fazlası sığmaz sanırım alınacaksa bunu bilerek alınmalı. HDD bağlarsan içine oyun kurabilirsin ama oyunu SSD ye taşımadan oyunu oynayamazsın.

Series S de alınmaz bence. 12K civarına gayet iyi hazır sistemler var.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Xbox Series S'in 1 TB'lik versiyonu çıktı zaten. Siyah renkte. Ayrıca Series S, düşük bir konsoldur.

Cihangir

80+ Gold

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,122
İsim
kilan embappe
6-7K iken mantıklıydı da şu an mantıklı gelmedi bana.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
abdulkadir bayram
Series s diğer konsolların yanında düşük kalan bir konsol olmaya başladı onun yerine pc alsan da aynı işlevi görecek ve ne kadar xbox özellik bakımından övülse bile kullanımda aynı performansı gösteremiyor maalesef eskiden uygunluğuyla bir tık daha playstationa yakındı fakat artık oda kalmadı. Playstationun özel oyunları olsun kozmetiği ve oyunları oynatırken asla yüzüstü bırakmaması olsun kesinlikle xbox yerine tercih edilebilecek bir konsol Dualsense giriş yapmıyorum bile

Son düzenleme:

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Series s artık düşük kalan bir konsol onun yerine pc alsan da aynı işlevi görecek ve ne kadar xbox özellik bakımından övülse bile kullanımda aynı performansı gösteremiyor maalesef eskiden uygunluğuyla bir tık daha playstationa yakındı fakat artık oda kalmadı. Playstationun özel oyunları olsun kozmetiği ve oyunları oynatırken asla yüzüstü bırakmaması olsun kesinlikle xbox yerine tercih edilebilecek bir konsol Dualsense giriş yapmıyorum bile
Series S düşük bir konsol değil fakat tabii ki xbox almayı ben de mantıklı bulmuyorum.
Playstation da bilgisayarın varsa yanına alınabilir, yoksa onun da ağım şahım bir + sı yok. Çok seyahat etmem derse 12-13k ya mis gibi hazır sistemler var, gezerim derse de indirimlerle 15 civarına 3050 li laptoplar düşüyor.

Cihangir

80+ Gold
Series s artık düşük kalan bir konsol onun yerine pc alsan da aynı işlevi görecek ve ne kadar xbox özellik bakımından övülse bile kullanımda aynı performansı gösteremiyor maalesef eskiden uygunluğuyla bir tık daha playstationa yakındı fakat artık oda kalmadı. Playstationun özel oyunları olsun kozmetiği ve oyunları oynatırken asla yüzüstü bırakmaması olsun kesinlikle xbox yerine tercih edilebilecek bir konsol Dualsense giriş yapmıyorum bile
series s düşük mü yeni konsol nasıl düşük kalıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Xbox almamalısın bence

Series S de oyunların kapladığı alanlar daha az, ama yine de 4 büyük oyundan fazlası sığmaz sanırım alınacaksa bunu bilerek alınmalı. HDD bağlarsan içine oyun kurabilirsin ama oyunu SSD ye taşımadan oyunu oynayamazsın.

Series S de alınmaz bence. 12K civarına gayet iyi hazır sistemler var.

Xbox Series S'in 1 TB'lik versiyonu çıktı zaten. Siyah renkte. Ayrıca Series S, düşük bir konsoldur.

6-7K iken mantıklıydı da şu an mantıklı gelmedi bana.
Xbox series S tercih etme sebebim Google, netflix, YouTube, instagram ve Microsoft World gibi uygulamaları kullanabilmek. Sadece oyundan ibaret değilde, PC'deki gibi diğer türlü de kullanabilmek kısacası. Playstation 5'te gördüğüm kadarıyla bu özelliklerden bazıları yok. Sizce hangisini almalıyım? Sadece oyun oynamak dışında da, kullanabileceğim başka konsol varmı?

Xbox series s'in x ve ps5 ile karşılaştırılma videolarına, kullanılabilir ve orta segment bir cihaz olduğunu düşünmüştüm. Sizce ne almalıyım?
PC önermeyiniz lütfen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,346
İsim
Diyarhan
Pc al gitsin. Xbox ın ps5 e göre avantajı xbox onu da her platformda kullanıyorsun. 12100F 5500 x 6650xt li kasa al her platform a hakim ol.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Madem Xbox alacaksın, Series X al.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
SEYF
Sıfır alacaksan alma biraz para biriktirip ps5 al. İkinci elden 5-6k ya bulabilirsen öyle al başka türlü alinmaz

Top Bottom