Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Band 7 499₺/ 6 399₺/ 5 299₺!

frqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
furkan
Bende mi band5 var cok memnunum.
  • 1 ay sarjı gidiyor.
  • Biri aradığında bluetooth ile bağlı görüyorum, kapatabiliyorum, mesajları okuyabiliyorum.
  • Alarmda titremesi iyi.
  • Kronometresi zamanlayıcısı vs var.
  • En güzel özelliği de bence evde telefonu bi yere bırakınca telefonu öttürebiliyosunuz veya biri aradığında ulaşılabilir oluyorsun.
Not: Xiaomi telefonum ötüyodu ama iphoneda olmadı :D
hocam alarmda titremesi iyi demişsiniz, ben telefonun alarmıyla uyanamıyorum her zaman. Titreşim olayı her türlü uyandırır mı, ona göre çekeyim bir tane

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,611
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
hocam alarmda titremesi iyi demişsiniz, ben telefonun alarmıyla uyanamıyorum her zaman. Titreşim olayı her türlü uyandırır mı, ona göre çekeyim bir tane
Valla benim uykum hafif, ben rahatsızlık vermemek için hane halkina o yüzden titresimini kullanıyorum ama seni uyandırır mi bilmiyorum. Ama etkisiz değil yani şimdiye kadar uyandıramadigi olmadı beni

frqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
furkan
Valla benim uykum hafif, ben rahatsızlık vermemek için hane halkina o yüzden titresimini kullanıyorum ama seni uyandırır mi bilmiyorum. Ama etkisiz değil yani şimdiye kadar uyandıramadigi olmadı beni
sağolasın, alıp deneyeceğim, bu sorunumu çözerse çok iyi olur benim için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
M. Ali ARSLAN
band 7 alip iade etmek isteyen varsa bana yazarsa sevinirim,

Bünyamina

80+ Gold
Tek mi band 6 nın fiyatı değişmemiş alacak arkadaşlar kaçırmasın. :D

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Yaman Kurşun
Şuan okuldayım 5 e kadar kalırsa alıcam mi band 6 dan 7 ile arasında ekran ve boyut dan başka fark yok diyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
M. Ali ARSLAN
magaza da baktim, 7 vardi aldim, bi sansinizi deneyin arkadaslar

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
çektim bi tane mi7 sağolun hocam konu için

winneR007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
winneR
Mi band 6 kalmıştı sadece onu alabildim. Yalnız yorumlar iyi değil rafta beklemekten bataryanın tükendiğini yazmış biri. Umarım sıkıntı çıkmaz.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Mağazadan teslim ala tıkladım dün, bu gün teslim almadığım halde teslim alındı mesajı geldi, bu durumu yaşayan var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi band 6 kalmıştı sadece onu alabildim. Yalnız yorumlar iyi değil rafta beklemekten bataryanın tükendiğini yazmış biri. Umarım sıkıntı çıkmaz.
Her ürün için aynı risk var bence umarım güzel sorunsuz gelir.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,273
İsim
Oğuz Oğuz
Saat geldi de küçücük paket için koca kutuya koymuşlar. Ek olarak saat ithalatçı garantili.

WhatsApp Image 2024-05-15 at 10.28.43.jpeg
WhatsApp Image 2024-05-15 at 10.28.31.jpeg

Kemal_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kemal Gençer
Xiaomi Band 6'yı yaklaşık bir sene kullandım, kordonunun ömrü garanti bitmeden doldu. Kordon bölündü resmen, garanti kapsamında gönderdim kabul etmediler. Kordonun ömrü 1 sene felan. Ekranın amoled olması çok iyi ama ekran kolay çiziliyor bilginiz olsun, bu durum canınızı sıkabilir. Bu tarz akıllı bileklik önerir misin derseniz, önermem. Çünkü eğer kolunuzda analog değil de şarj edip kullandığınız ekranlı bir şey taşıyorsanız özellikli olması lazım. Bu bileklik de hoparlör de yok mikrofon da yok. Mesaj geldiği zaman mesajı görürsünüz, telefondan arama geldiği zaman aramayı yanıtlarsınız ya da kapatırsınız, titreşimli alarm kurarsınız öyle yani. Birkaç ay Honor Magic Watch 2 de kullandım. Onda hoparlör ve mikrofon vardı, ekranı daha büyüktü, malzeme kalitesi müthişti. Düşürdüm, çarptım vesaire ama hala ekranda çizik dahi yok. Bunların haricinde mesajları yine yanıtlayamıyordum, uygulama yükleyemiyordum. Şu anda samsung telefon aldım, yanına güzel bir samsung watch çekicem. Şu anda da Honor Magic Watch 2 den sonra düz klasik analog bir saate geçtim, sanki koluma düz bomboş özelliksiz bir bileklik takmış gibi hissettim. Şunları da eklemek istiyorum: Tabii ki daha özellikli bir saat kullanmak daha iyi ama daha fazla para vermeniz gerekir, bunun için saat almadan önce alacağınız saatte hangi özelliklerin olmasını istediğinizi düşünün. Son olarak Xiaomi Band serisi kolda biraz çocuk işi gibi duruyor, benim band 6 duruyor küçük kardeşime saklıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,503
Üyeler
143,654
Son üye
Mm4sti.5
Top Bottom