Neler Yeni

Android Xiaomi Poco X3 Mükemmel Telefon (!)

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
Merhaba,

Aldığımda hızından çok memnun olduğum ama işlevselliğe gelince direkt sınıfta kalan berbat ötesi bir marka ile tanıştırmak istiyorum sizleri...

IMG-20211122-WA0007.jpg

Az önce yaşadığım bir sorun, daha önce de bi kaç defa oldu renklere bakın gerçekten çok saçma ( kapatıp açtığımda düzeldi )

Neden Xiaomi gibi bir marka yazılım konusunda sınıfta kalıyor bilmiyorum.

Kendi Stock kamera uygulaması 30 MB fotoğraf çekip kalitesiz bir çekim sunuyorken GCAM ile 3 MB çektiğim fotoğraflar Apple ile kafa kafaya oluyor.

Yazılım bozuk olduğu için gereksiz donmalar da mevcut, örneğin bu olaydan önce canlı tema uyguladım ve geçişlerde öyle bir donuyordu ki sanarsın S3 Mini...

Doğru dürüst muhatabınız bile yok.

Dipnot: Bildirim kısma diye bir olay yok, bildirim sesini kısmak isterseniz telefonun zil sesini kısmanız gerekiyor. Alalı 1 yıl oldu ve ne hikmetse koskoca Xiaomi ekibi Zil sesi ile Bildirim sesinin ayrı olması gerektiğini bilmiyor.

Güncelleme zaten yılda 1 defa geliyor böyle bir marka olmaz olsun.

Kesinlikle bir daha almayacağım bir marka...

şahin doğan

80+ Platinum
iyi ki insanlara bazıları gibi şayomi önerip bile bile kul hakkına girmiyorum

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ucuz etin yahnisi. kağıt üzerindeki değerler kapıt üstünde kalıyor.ucuz olmasının bir sebebi var.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Merhaba,

Aldığımda hızından çok memnun olduğum ama işlevselliğe gelince direkt sınıfta kalan berbat ötesi bir marka ile tanıştırmak istiyorum sizleri...

Alıntıyı görüntüle

Az önce yaşadığım bir sorun, daha önce de bi kaç defa oldu renklere bakın gerçekten çok saçma ( kapatıp açtığımda düzeldi )

Kendi Stock kamera uygulaması 30 MB fotoğraf çekip kalitesiz bir çekim sunuyorken GCAM ile 3 MB çektiğim fotoğraflar Apple ile kafa kafaya oluyor.

Yazılım bozuk olduğu için gereksiz donmalar da mevcut, örneğin bu olaydan önce canlı tema uyguladım ve geçişlerde öyle bir donuyordu ki sanarsın S3 Mini...

Dipnot: Bildirim kısma diye bir olay yok, bildirim sesini kısmak isterseniz telefonun zil sesini kısmanız gerekiyor. Alalı 1 yıl oldu ve ne hikmetse koskoca Xiaomi ekibi Zil sesi ile Bildirim sesinin ayrı olması gerektiğini bilmiyor.

Yeni yazılım gelsinde bir bakalım İnşallah duzelir
Önerim güncelleme yaptığınız zaman kesinlikle (Temiz format yapmanızı öneririm )

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ucuz etin yahnisi. kağıt üzerindeki değerler kapıt üstünde kalıyor.ucuz olmasının bir sebebi var.
Keşke Realme 6 alsaydım hem daha ucuzdu hem de 8 GB versiyondu.

Bir de o telefonun değeri arttı bunun piyasası düştü 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Herkes ister iphone oneplus ama alır poco redmi

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni yazılım gelsinde bir bakalım İnşallah duzelir
Önerim güncelleme yaptığınız zaman kesinlikle (Temiz format yapmanızı öneririm )
MIUI 13 ve Android 12 ile bazı kusurlar düzelecek fakat ekran sorunu düzelmeyecek Poco X3 için...

Xiaomi markasının politikası çok yanlış.

Mi cihazların yazılımı düzgün.
Redmi ortalama.
Poco cihazlar direkt çöp

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Ben böyle bir durumu yaşamama şansımı arttırmak için Mi markasından telefon aldım. Genelde Xiaomi yazılım sorunları Redmi ve Poco telefonlarda görülüyor.

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
Herkes ister iphone oneplus ama alır poco redmi
Yeminle LG G6 telefonum vardı her özelliği işlevseldi ama donuyordu.

Donma sorunu, Ghost screen, Şarj sorunları olmasaydı yazılım bakımından efsane telefondu.

Ayrıca yanmıyor, düşünce kırılmıyor, su geçirmiyordu.

Galeri uygulamasında sadece benim oluşturduğum klasörler oluyordu, Xiaomi galeriye giresim gelmiyor 1 tane fotoğraf 3 tane farklı klasörde gözüküyor.

Geçen kimlik kartımı telefona okutmam gerekti banka için, telefon okumadı.

LG G6 annemdeydi, aldım hemen NFC açıp ona okuttum.

Geçen bankadan barkod okutup para çekmeyi denedim o da olmuyor.

Her bir şeyi sorun, harika donanımlara sahip telefonu yazılımla öldürdüler.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhaba,

Alıntıyı görüntüle

Alalı 1 seneye yakın oldu hiçbir kusurunu görmedim

Ekler

• IMG_20211122_230543.jpg
    IMG_20211122_230543.jpg
    1.9 MB · Hit: 46
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Yeminle LG G6 telefonum vardı her özelliği işlevseldi ama donuyordu.

Donma sorunu, Ghost screen, Şarj sorunları olmasaydı yazılım bakımından efsane telefondu.

Ayrıca yanmıyor, düşünce kırılmıyor, su geçirmiyordu.

Galeri uygulamasında sadece benim oluşturduğum klasörler oluyordu, Xiaomi galeriye giresim gelmiyor 1 tane fotoğraf 3 tane farklı klasörde gözüküyor.

Geçen kimlik kartımı telefona okutmam gerekti banka için, telefon okumadı.

LG G6 annemdeydi, aldım hemen NFC açıp ona okuttum.

Geçen bankadan barkod okutup para çekmeyi denedim o da olmuyor.

Her bir şeyi sorun, harika donanımlara sahip telefonu yazılımla öldürdüler.
Şöyle söyleyeyim bende xiaomi alacaktım redmi note 8 arkadaşım bana çok önerdi. One plus satan tanıdık abim meizu diye bir marka önermişti sağolsun yazılımın farkını çok anladım. Şu anda oneplus ve oppoların android tarafında akıcı olduğunu duydyn

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,178
Üyeler
140,610
Son üye
memon
Top Bottom