Neler Yeni

Android Xiaomi Poco X3 Mükemmel Telefon (!)

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Merhaba,

Aldığımda hızından çok memnun olduğum ama işlevselliğe gelince direkt sınıfta kalan berbat ötesi bir marka ile tanıştırmak istiyorum sizleri...

Alıntıyı görüntüle

Az önce yaşadığım bir sorun, daha önce de bi kaç defa oldu renklere bakın gerçekten çok saçma ( kapatıp açtığımda düzeldi )

Neden Xiaomi gibi bir marka yazılım konusunda sınıfta kalıyor bilmiyorum.

Kendi Stock kamera uygulaması 30 MB fotoğraf çekip kalitesiz bir çekim sunuyorken GCAM ile 3 MB çektiğim fotoğraflar Apple ile kafa kafaya oluyor.

Yazılım bozuk olduğu için gereksiz donmalar da mevcut, örneğin bu olaydan önce canlı tema uyguladım ve geçişlerde öyle bir donuyordu ki sanarsın S3 Mini...

Doğru dürüst muhatabınız bile yok.

Dipnot: Bildirim kısma diye bir olay yok, bildirim sesini kısmak isterseniz telefonun zil sesini kısmanız gerekiyor. Alalı 1 yıl oldu ve ne hikmetse koskoca Xiaomi ekibi Zil sesi ile Bildirim sesinin ayrı olması gerektiğini bilmiyor.

Güncelleme zaten yılda 1 defa geliyor böyle bir marka olmaz olsun.

Kesinlikle bir daha almayacağım bir marka...
Çöp marka

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kamera yazılımı çöp zaten bende arkadaşlarımda GCAM kullanıyoruz.
Birde 12.5 geçince bildiğin bataryayı içiyor.

Fakat onun dışında sorun yaşamadım.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Saf Android adamdır kısaca. İyi forumlar.

Bir de Lawnchair launcherıyla.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
Bende 1 yıla yakın süredir kullanıyorum bir sorunu yok ama yazılımı güzel değil cidden. kamerası falan tüm xioami cihazlarda kötü. Mesela en basitinden hareket eden cismi yakalama konusunda bir hiç...

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,114
İsim
Mert Metshi
Merhaba,

Aldığımda hızından çok memnun olduğum ama işlevselliğe gelince direkt sınıfta kalan berbat ötesi bir marka ile tanıştırmak istiyorum sizleri...

Alıntıyı görüntüle

Az önce yaşadığım bir sorun, daha önce de bi kaç defa oldu renklere bakın gerçekten çok saçma ( kapatıp açtığımda düzeldi )

Kendi Stock kamera uygulaması 30 MB fotoğraf çekip kalitesiz bir çekim sunuyorken GCAM ile 3 MB çektiğim fotoğraflar Apple ile kafa kafaya oluyor.

Yazılım bozuk olduğu için gereksiz donmalar da mevcut, örneğin bu olaydan önce canlı tema uyguladım ve geçişlerde öyle bir donuyordu ki sanarsın S3 Mini...

Dipnot: Bildirim kısma diye bir olay yok, bildirim sesini kısmak isterseniz telefonun zil sesini kısmanız gerekiyor. Alalı 1 yıl oldu ve ne hikmetse koskoca Xiaomi ekibi Zil sesi ile Bildirim sesinin ayrı olması gerektiğini bilmiyor.

Çoğu şeyde haklısınız hocam bende kullanıyorum ama bildirim sesi ayrı

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Tek iyi yanı bootloader kilidi açıldıktan sonra istediğinizi yapabilmeniz. Root'layın, ROM atın. Tam nerd cihazı bu SD işlemcili Xiaomi'ler. Güvenlikle alakalı soru işaretleri varsa tabii ki yapmaktan çekiniliyor, ona katılıyorum.

marilyn

80+ Silver
Merhaba,

Alıntıyı görüntüle

pocox3 pro kullanıyorum kameravs performansı aramıyorum sadece oyun için açıkcası bende ne ekranı böyle renkleri kayıyor nede tema uyguladığımda donmalar gerçekleşiyor 8/256 almıştım bilemiyorum yazılımı çok umrumda değil açıkcası

krammer

80+ Bronze
Kamera yazılımı çöp zaten bende arkadaşlarımda GCAM kullanıyoruz.
Birde 12.5 geçince bildiğin bataryayı içiyor.

Fakat onun dışında sorun yaşamadım.
Bir tek bende mi böyle diye merak ediyordum 12.5.5 şuan kullanıyorum inanılmaz hızlı bitmeye başladı şarjı

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Keşke Realme 6 alsaydım hem daha ucuzdu hem de 8 GB versiyondu.

Bir de o telefonun değeri arttı bunun piyasası düştü 😅
Arkadaşımda Realme 6 4GB versiyonu var.
Kamera hakkında pek yorum yapmayayım uzun kullanım yapmadım bilmiyorum.
Telefon genel olarak çok hızlı ve oyunlarda baya güzel güzel oynatıyor. Ama arkadaşımın tek sorunu 8gb versiyonu parası verip 4gb versiyonunun gelmesi
Bunun hakkında da hiçbir şey yapmamışlar

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,114
İsim
Mert Metshi
Arkadaşımda Realme 6 4GB versiyonu var.
Kamera hakkında pek yorum yapmayayım uzun kullanım yapmadım bilmiyorum.
Telefon genel olarak çok hızlı ve oyunlarda baya güzel güzel oynatıyor. Ama arkadaşımın tek sorunu 8gb versiyonu parası verip 4gb versiyonunun gelmesi
Bunun hakkında da hiçbir şey yapmamışlar
İade etseymiş

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kutusundan çıkar kral 🙂

Ben bir çok sorununa denk geldim, Xiaomi resmi sayfasından aldım.
Kutusundan çıkar derken?
Aktif olarak 1 yıldır kullanıyorum. Kılıfı şeffaf olduğu için sarardı. Onun dışında koruma camına hava girmiş onu değiştirmem lazım 20₺ falan. Hiçbir sorun olmadı bende

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,756
Üyeler
140,693
Son üye
kubiinel
Top Bottom