Neler Yeni

Yakın Kız Arkadaşım Benden Hoşlanıyormuş

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama
Dostlar benim yakın bir kız ''arkadaşım'' var bugün bana bir mesaj yazdı ve mesajda böyle yazıyordu '' umarım iyisindir sana bir şey söylemek istiyorum'' bende evet tabi ki sorabilirsin dedim senden hoşlanıyorum dedi nasıl kibarca üzmeden onu reddedebilirim. Yine arkadaş kalmak istiyorum
@Emydn10
@Mert ama afk
Reddetme sakın. Kaçırma bence.

Sevgili saçma gelebilir daha yakın arkadaş olup daha çok gezebiliriz falan filan de eğer hiç öyle olmak istemiyorsan arkadaş kalalım en azından ilerde saçma sepeblerden aramamız bozulmaz falan de
Ooo sıkıntılı durum. Bir kere bu andan itibaren eskisi gibi arkadaş olamayacaksınız orası kesin.

2 ihtimal var:

1) Kıza sevgili gözüyle bir bak, hiç oluru yoksa "arkadaşlığımız zarar görsün istemiyorum, sana arkadaştan öte gözle bakamıyorum" falan diye reddedersin, bundan sonra muhtemelen birbirinizden uzaklaşırsınız.

2) "Lan acaba olur mu?" diyorsan, sanki olur gibi hissediyorsan arkadaş olarak birlikteliğinize devam edin, olacağı varsa ilişki o yöne evrilir zaten.
Red etmek istiyorsanız:
"Şu an ikimiz de YKS adayıyız. İkimiz de idealleri için çalışan kişileriz. Böyle olayların derslerimi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümden şu an için bu teklifini maalesef askıya alıyorum." deyip, geçin. En kötü "Ben seni arkadaşım olarak görüyorum" de geç. Aman. Hep açılan erkekler mi üzülecek? 😟
Bunlardan birini mutlaka söylemelisin bence

alex jensen

80+ Silver
Dostlar benim yakın bir kız ''arkadaşım'' var bugün bana bir mesaj yazdı ve mesajda böyle yazıyordu '' umarım iyisindir sana bir şey söylemek istiyorum'' bende evet tabi ki sorabilirsin dedim senden hoşlanıyorum dedi nasıl kibarca üzmeden onu reddedebilirim. Yine arkadaş kalmak istiyorum
@Emydn10
@Mert ama afk
şimdi halay zamanı salla salla kafayı çal çal çal dj kesme sakın halayı şapkalı a pcde yok laf etmeyin ln
Mesaj otomatik birleştirildi:

Riverdale izle kanka ilk sezonu.
Taktiğini alırsın. 😉
daha yeni bitirdim lan hüüüüüüüü

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
Red etmek istiyorsanız:
"Şu an ikimiz de YKS adayıyız. İkimiz de idealleri için çalışan kişileriz. Böyle olayların derslerimi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümden şu an için bu teklifini maalesef askıya alıyorum." deyip, geçin. En kötü "Ben seni arkadaşım olarak görüyorum" de geç. Aman. Hep açılan erkekler mi üzülecek? 😟
Hocam bu çok resmi değil mi

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hocam bu çok resmi değil mi
Ucuz yoldan yırtması için dedim. Kızların bazılarında takıklık oluyor. O erkek benim olacak diye. Hiçteyse bir sebebi olsun reddetme sebebi. Sonra kız buna iyice takar işte bir durum olunca aksini filan eder falan filan. Başını ağrıtabilir.

Erkekler genelde red alınca kafasını koyuyor, sümküre sümküre ağladıkları için. Vazgeçiyorlar belki takık olan erkek de vardır fakat ben karşılaşmadım.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
olum kız çok üzülecek laan Ama Şey diyebilirsin Duygularını Anlıyorum ama Malesef Çok genciz Biraz Dah zamana İhtiyacım Var Şimdilik Arkadaş Olarak Kalalım Yeter Diyebilirsin

Jaja50

80+ Silver
Ucuz yoldan yırtması için dedim. Kızların bazılarında takıklık oluyor. O erkek benim olacak diye. Hiçteyse bir sebebi olsun reddetme sebebi. Sonra kız buna iyice takar işte bir durum olunca aksini filan eder falan filan. Başını ağrıtabilir.

Erkekler genelde red alınca kafasını koyuyor, sümküre sümküre ağladıkları için. Vazgeçiyorlar belki takık olan erkek de vardır fakat ben karşılaşmadım.
en gecerli sebep tob olmak

Top Bottom