Neler Yeni

Yakın Kız Arkadaşım Benden Hoşlanıyormuş

En İyi Cevap
1
Dostlar benim yakın bir kız ''arkadaşım'' var bugün bana bir mesaj yazdı ve mesajda böyle yazıyordu '' umarım iyisindir sana bir şey söylemek istiyorum'' bende evet tabi ki sorabilirsin dedim senden hoşlanıyorum dedi nasıl kibarca üzmeden onu reddedebilirim. Yine arkadaş kalmak istiyorum
@Emydn10
@Mert ama afk
20210609_162911.jpg

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
@slmbnemıstık arkadaşım durum nedir? Bugün mü konuşacaksın yoksa ileri bir zaman mı aldın?
biraz düşünebilir miyim? dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaş olarak kalalım dersen bir ihtimal arkadaşlığınız da bitebilir. bunu da düşün.
valla zor durum
baya zordayım

O zaman seri kabul et seri
bilmiyorum kabul edersem derslerime olumsuz yönde etki olabilir diye korkuyorum

20210609_162911.jpg

Son düzenleme:

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dostum genel olarak bu olaylar tam tersi oluyor. Bu durum belki de çoğu erkeğin hayali (!) o.O2

Şaka bir yana, eğer kız sana çekici gelmiyor veya ilgilenmiyor isen bence zorlama. Olaylar daha da kötü sonuçlanabilir. Hem kız hem de senin adına. Unutmayın bu tarz bir olay gayet normal ve arkadaş kalınabilir. Sanırım lise 1 veya lise 2 sin derslerini tabii ki aksatmayacaksın ama bence sosyal hayatınla birlikte yürütebilirsin. Çünkü şahsi fikrimce hangisini ihmal edersen et kötü olur. Bence ince bir çizgi ile ikisi bir yürütülebilir. Ama dediğim gibi istemiyor isen bunu güzelce, kalp kırmadan belirt.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Dostum genel olarak bu olaylar tam tersi oluyor. Bu durum belki de çoğu erkeğin hayali (!) o.O2

Şaka bir yana, eğer kız sana çekici gelmiyor veya ilgilenmiyor isen bence zorlama. Olaylar daha da kötü sonuçlanabilir. Hem kız hem de senin adına. Unutmayın bu tarz bir olay gayet normal ve arkadaş kalınabilir. Sanırım lise 1 veya lise 2 sin derslerini tabii ki aksatmayacaksın ama bence sosyal hayatınla birlikte yürütebilirsin. Çünkü şahsi fikrimce hangisini ihmal edersen et kötü olur. Bence ince bir çizgi ile ikisi bir yürütülebilir. Ama dediğim gibi istemiyor isen bunu güzelce, kalp kırmadan belirt.
Brom kız güzel ama ben kız ile arkadaş olurken hiç sevgili gibi bir şey düşünmemiştim onla beraber yürütemeyeceğim gibi geliyor.
Benim korktuğum şey çok güzel arkadaşlığımız vardı o bozulur diye korkuyorum

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,907
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Hiç böyle bir olay yaşamadım içim rahat.
Dur. Yoksa daha önce kanka dediğim "olm" dediğim kızların arasında benden...

Yok ya boşver :D

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İki ucu sivri değnek.
Kabul edersen yürütemeyebilirsin.
Red edersen arkadaşlığınızın bozulma durumu var.
Çok zor bi seçim.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
İki ucu sivri değnek.
Kabul edersen yürütemeyebilirsin.
Red edersen arkadaşlığınızın bozulma durumu var.
Çok zor bi seçim.
Kabul edersem ve yürütemezsem eski arkadaşlığımız da bozulur red edersem belki bozulmaz ama eskisi gibi arkadaş olmaz herhaalde

Top Bottom