Neler Yeni

Yakın Kız Arkadaşım Benden Hoşlanıyormuş

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kabul edersem ve yürütemezsem eski arkadaşlığımız da bozulur red edersem belki bozulmaz ama eskisi gibi arkadaş olmaz herhaalde
Bana kalırsa kendine güveniyorsan ve gerçekten seviyorsan kabul et fakat içinde korku varsa onu sevdiğini fakat yaşın gereği bunu yapamayacağını söyle

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
şimdi kardeşim kız senden hoşlanıyo olabilir senin onu reddetme ihtimalini bilerek yazmış o yüzden emin ol üzülmez milleti düşünmekten once kendimizi dusunmeliyiz.kız üzülecek diye şekilden şekle girmeye gerek yok. kızı kibarca ben seni arkadaş olarak goruyorum.ama yakın dostlugumuz bitmesin dersen ve aranı açmazsan hicbirsey olmaz kendini kasma bu kadar.akışına bırak.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostlar benim yakın bir kız ''arkadaşım'' var bugün bana bir mesaj yazdı ve mesajda böyle yazıyordu '' umarım iyisindir sana bir şey söylemek istiyorum'' bende evet tabi ki sorabilirsin dedim senden hoşlanıyorum dedi nasıl kibarca üzmeden onu reddedebilirim. Yine arkadaş kalmak istiyorum
@Emydn10
@Mert ama afk
Yaw bazıları kız peşinden koşar sevgili yapmak için sende sana bizzat kız teklif etmiş "Kabul et işte" ne reddetmesi. her erkeğin hayali kızın teklif etmesi senin başına gelmiş :)

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Neyini yürütemeyeceksin hiçbir halt olmuyor ki,
Kız ilgi bekler en fazla o zamanda 2 iltifat edersin mutlu olur.
Dostum bizim arkadaşlığımız sevgili gibiydi bizi sınıftakiler sevgili falan diyordu.
Şimdi kabul etsem sadece sevgili olmuş oluruz yine aynı devam eder büyük ihtimal

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Brom kız güzel ama ben kız ile arkadaş olurken hiç sevgili gibi bir şey düşünmemiştim onla beraber yürütemeyeceğim gibi geliyor.
Benim korktuğum şey çok güzel arkadaşlığımız vardı o bozulur diye korkuyorum
Dostum aynısının benzerini yaşadım. İsmim X olsun diyelim. Çok samimi olduğum yakın bir kız arkadaşım vardı. Bir takım saçma sapan olaylar yaşandı sonrasında çevre faktörleriydi vs. derken bir bakmışım kız ortak arkadaşlarımıza x benden hoşlanıyormuş diye anlatmış. O zamanlar aramız limoniydi bende kendisiyle aramızı düzeltmek için yazacaktım. Tam o sırada bunu öğrendim ve öğrenince de şaşırmıştım çünkü kendisinden böyle bir düşünce asla beklemezdim. O gözle hiç bakmamıştım yani diğer kız arkadaşlarımdan pek bir farkı yoktu. Yani anlayacağın çok güzel bir arkadaşlık bozulmuş oldu. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum bizim arkadaşlığımız sevgili gibiydi bizi sınıftakiler sevgili falan diyordu.
Şimdi kabul etsem sadece sevgili olmuş oluruz yine aynı devam eder büyük ihtimal
Zaten kabul ettim, sevgiliyiz diye bir şey olmamalı. Saçma olur yani ne kadar süredir yakın arkadaşsınız veya birbirinizi ne kadar tanıyorsunuz bu işleri değiştir ama bence önce birbirinizi bu niyetle biraz tanımalısınız.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Dostum aynısının benzerini yaşadım. İsmim X olsun diyelim. Çok samimi olduğum yakın bir kız arkadaşım vardı. Bir takım saçma sapan olaylar yaşandı sonrasında çevre faktörleriydi vs. derken bir bakmışım kız ortak arkadaşlarımıza x benden hoşlanıyormuş diye anlatmış. O zamanlar aramız limoniydi bende kendisiyle aramızı düzeltmek için yazacaktım. Tam o sırada bunu öğrendim ve öğrenince de şaşırmıştım çünkü kendisinden böyle bir düşünce asla beklemezdim. O gözle hiç bakmamıştım yani diğer kız arkadaşlarımdan pek bir farkı yoktu. Yani anlayacağın çok güzel bir arkadaşlık bozulmuş oldu. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten kabul ettim, sevgiliyiz diye bir şey olmamalı. Saçma olur yani ne kadar süredir yakın arkadaşsınız veya birbirinizi ne kadar tanıyorsunuz bu işleri değiştir ama bence önce birbirinizi bu niyetle biraz tanımalısınız.
3 yıldır arkadaşız

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
15 yaş sevgili için çok erken lütfen kabul etme , pişman olursun.
Ben seni arkadaş olarak görüyorum arkadaş kalmak ikimiz içinde çok daha iyi olur diyebilirsin.
Red etmek ile Çok iyi arkadaşlığımız bozulur mu ?

Umut0526

80+ Silver
Dedikoducu değil onda sıkıntı yokta ya kabul etsem yürütemem diye korkuyorum
Bence sevgili olmak için iki kişinin de birbirini sevmesi lazım. Eğer seviyorsan sana kalmış kabul edip etmemek. Eğer sevmiyorsan, NAZİK bir şekilde reddedebilirsin. Ama kabul edip etmemek sana kalmış. Bu arada 15 yaş erken sevgili yapmak için.

Top Bottom