Neler Yeni

Yanlış mı tıraş oluyorum?

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Yiğit Arık
Merhaba arkadaşlar, yıllardır permatik ile tıraş oluyorum ve tıraş olurken özellikle çenenin altındaki kısımlar kanıyor. Ben yanlış mı tıraş oluyorum acaba yoksa permatikle mi alakalı? O kadar gür sakallarım da yok aslında, yani ormana baltayla girme durumu fln da olmuyor ama sürekli kanıyor ve günler boyunca öyle gözüküyor. Sinek kaydı tıraşı seviyorum, diğer türlü rahatsız oluyorum. Sizce tıraş makinesine mi geçmem lazım? Aklımda Philips Oneblade var.
Valla ben a-101 in 4x 3 bıçaklı mentorunu kullanıyorum. Sinekkaydı alıyor ve bugüne kadar 0 kanama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak herbiri en az 10 kesim dayanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat olarakta çok makul

YiJianMei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Volkan Çelik
Kesinlikle ama kesinlikle tıraş köpüğü kullan ayrıca sinek kaydı için jiletten ziyade ustura öneririm

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Kesinlikle ama kesinlikle tıraş köpüğü kullan ayrıca sinek kaydı için jiletten ziyade ustura öneririm
Hocam ben zaten önünü kırdığım için ustura gibi oluyor.

Tıraş köpüğünü herkes önerdi ya, baya iyi demek ki.

şunuda soylıyeyım aklımdayken tras olurken sıcak su kullanın cıldınızı yumusatır mesela sıcak suyla yıkayın yuzunusu sonra kopuk sonra traş
Onu yapıyorum ya, diğer türlü sıkıntı.

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Taha Kenan
Yanlış tıraş bıçağı kullanıyorsun da ondan, Bir astsubay olarak her gün tıraş olmam gerektiği için gillette fusion 5 modelini kullanıyorum tavsiye ederim

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Bıçak seçimin yanlış bence makine alma kaliteli bir traş bıçağı çok daha kullanışlu wilkinson sword hydro 5 alırsam bir başlığı 1 seneye yakın kullanırsın (haftada 1 olacak şekilde) ama bulamayabilirsin türkiyede onun yerine de 3 veya 5 bıçaklı bir gillette yakın perdormans verecektir geleneksel traş da yapabilirisin o da iti bir alternatif maliyeti de çok az olur
Hocam o markayı ilk defa duydum.

Yanlış tıraş bıçağı kullanıyorsun da ondan, Bir astsubay olarak her gün tıraş olmam gerektiği için gillette fusion 5 modelini kullanıyorum tavsiye ederim
Teşekkürler hocam bakayım bi

Top Bottom