Neler Yeni

Yarın edebiyat sınavım var ama bişey bilmiyorum

Golf 4 R32

80+ Silver
11.sınıfım Yarın felsefe ve edebiyat sınavım var. Felsefeyi yine bi şekilde geçerim ama edebiyatı hiç bilmiyorum. Dersi dinliyorum ama yok yani. Bir sürü şey var hepsini ezberlemem gerekiyor. Hoca yaklaşık 15 sayfadan oluşan bi kağıt verdi orda önemli kişiler ve eserleri var. Bunların hepsini ezberleyemem ki. Ne yapacağım nasıl çalışacağım bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,395
İsim
Murat Orhan
11.sınıfım Yarın felsefe ve edebiyat sınavım var. Felsefeyi yine bi şekilde geçerim ama edebiyatı hiç bilmiyorum. Dersi dinliyorum ama yok yani. Bir sürü şey var hepsini ezberlemem gerekiyor. Hoca yaklaşık 15 sayfadan oluşan bi kağıt verdi orda önemli kişiler ve eserleri var. Bunların hepsini ezberleyemem ki. Ne yapacağım nasıl çalışacağım bilmiyorum.

Ya çalışıp aklında kalan kadarını kağıda gecireceksin ya da yasak şeylere başvuracaksın

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,395
İsim
Murat Orhan

Rulep

80+ Gold
çalış ve kopyalık hazırla zaten hazırlarkende çalışmış olacaksın gece yatmadan önce telefona bakma edebiyat çalış sonra yat halledersin

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
Şimdi sana süper bir taktik vereceğim. Çalış.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
Son dakika ezber yaparsan hepsi birbirine karışır. Edebiyat dersini zamanla günden güne ezber yaparak gitseydin unutmaz dersi de anlardın. Geçmiş olsun.

tifosi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fatih
Son dakika ezber yaparsan hepsi birbirine karışır. Edebiyat dersini zamanla günden güne ezber yaparak gitseydin unutmaz dersi de anlardın. Geçmiş olsun.
Günden güne ezberden kasıt haftalar süren bir süreç değil. 3 gün kala ezber yapmaya başlamalıydın. Edebiyatın ezber yapma kısmı kadar saçma bir olayda yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,183
Üyeler
153,675
Son üye
golgeuerdin
Top Bottom