Neler Yeni

Yarın edebiyat sınavım var ama bişey bilmiyorum

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
Eşit ağırlıksan veya sözel normal o kadarı ama sayısalsan biraz abartmışlar gibi
sayısalcıları çok darlıyorlar valla ensesine tokat yapıştırmak istiyorum şu edebiyat zümresinin neymiş efendim eşit ağırlıkçılar için seviyelerini düşüremezlermiş sizin ben seviyenizle halay çekeyim :)

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,123
İsim
kilan embappe
"El aç dua et Allah'a"

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
sayısalcıları çok darlıyorlar valla ensesine tokat yapıştırmak istiyorum şu edebiyat zümresinin neymiş efendim eşit ağırlıkçılar için seviyelerini düşüremezlermiş sizin ben seviyenizle halay çekeyim :)
Allahtan bizim hocalar bu kadar zorlamadılar.
Ama cidden zorluyorlar bazıları

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,419
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
11.sınıfım Yarın felsefe ve edebiyat sınavım var. Felsefeyi yine bi şekilde geçerim ama edebiyatı hiç bilmiyorum. Dersi dinliyorum ama yok yani. Bir sürü şey var hepsini ezberlemem gerekiyor. Hoca yaklaşık 15 sayfadan oluşan bi kağıt verdi orda önemli kişiler ve eserleri var. Bunların hepsini ezberleyemem ki. Ne yapacağım nasıl çalışacağım bilmiyorum.
bende 11. sınıfımda benimde yarın edebiyat ve seçmeli edebiyat var gel cs reko

Golf 4 R32

80+ Silver
Eşit ağırlıksan veya sözel normal o kadarı ama sayısalsan biraz abartmışlar gibi
tavsiyem çalış ne kadar çalışırsan kar
Meslek lisesindeyim. Bilişim bölümünde. Sanırım sayısal oluyor.

Hanaz

80+ Silver
11.sınıfım Yarın felsefe ve edebiyat sınavım var. Felsefeyi yine bi şekilde geçerim ama edebiyatı hiç bilmiyorum. Dersi dinliyorum ama yok yani. Bir sürü şey var hepsini ezberlemem gerekiyor. Hoca yaklaşık 15 sayfadan oluşan bi kağıt verdi orda önemli kişiler ve eserleri var. Bunların hepsini ezberleyemem ki. Ne yapacağım nasıl çalışacağım bilmiyorum.
Mat almanca 0

Beren

80+ Gold
aga önünde yazan şey türkçe işte, okuyup ezberleyeceksin ne kadar zor olabilir ki ?

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Son güne mi bıraktın:D

3.George

80+ Bronze
Bu saate kadar çalışmadıysan şimdi çalışsanda fayda vermez. Ya yarın okula gitme ve rapor al ertelet ya da çalışma. Ben geçen sene öyle yaptım. Kılpayı kalmamıştım. Sende dene. Sağlık ocağına falan git ne bileyim bir bahane bul ve rapor al.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Vallaha bizim edebiyatçı bizi geçirecekmiş öyle diyor geçen sene de mat hocası 0lik kağıtlara 50 verip geçirirdi bu sene mat hocası değişdi iyi birisi ama geçirir mi bilemiyorum:(

Top Bottom