Neler Yeni

YD S23 Ultra alacağım tavsiyeleriniz nedir?

Ruzgar1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Hamza Tuğran
Merhaba, kararımı verdim yarın sıfır S23 Ultra yurt dışı alacağım. 8 ay dolduktan sonra server kayıt yaptırıcaĝım. Alırken ve aldıktan sonra dikkat etmem gerekenler hakkında pek bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. 28.000 TL ye anlaştım. Teşekkürler.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Merhaba, kararımı verdim yarın sıfır S23 Ultra yurt dışı alacağım. 8 ay dolduktan sonra server kayıt yaptırıcaĝım. Alırken ve aldıktan sonra dikkat etmem gerekenler hakkında pek bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. 28.000 TL ye anlaştım. Teşekkürler
Merhaba öncelikle hayırlı olsun
Elden mi Alacaksınız yoksa sarı site vb yerden mi elden alacaksanız kutu kesinlikle açılmamış olsun sim kart takılıp çıkarısa bile süre başlar.

Online alacaksan kargo kutusu açarken video ya çek kutusu açılmış mı bak hatta telefonu çalıştırma kadar video çekmeye devam et.

Server kayıtlı alacaksanız mecbur kutu açılmış olur zaten

Ruzgar1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Hamza Tuğran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elden mi Alacaksınız yoksa sarı site vb yerden mi elden alacaksanız kutu kesinlikle açılmamış olsun sim kart takılıp çıkarısa bile süre başlar.

Online alacaksan kargo kutusu açarken video ya çek kutusu açılmış mı bak hatta telefonu çalıştırma kadar video çekmeye devam et.

Teşekkürler hocam telefoncudan alacağım.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,663
İsim
Feyzullah
yurtdışı cihazları iki sim i değiştirerek 4+4 şekilde 8 ay sorunsuz kullanabiliyor muyuz bilen biri açıklayabilir mi acaba

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,779
İsim
Mert Can Ergün
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Muhammed Enes Topraklı

Server kayıt nedir dost

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Merhaba, kararımı verdim yarın sıfır S23 Ultra yurt dışı alacağım. 8 ay dolduktan sonra server kayıt yaptırıcaĝım. Alırken ve aldıktan sonra dikkat etmem gerekenler hakkında pek bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. 28.000 TL ye anlaştım. Teşekkürler.
Hayırlı olsun kardeşim, ben olsam ben de S23 Ultra YD alırdım, alma maceranı ve tecrübelerini de burada paylaş lütfen :)

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Şuan başlarsan sene başı haklar yenileneceğinden 8 değil 16 ay bu arada 😀

Top Bottom