Neler Yeni

Yeni Web Sitemizi Değerlendirir Misiniz? 🎉

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Burak
Selamün aleyküm. İçerik olarak teknoloji haberleri ve rehber ağırlıklı bir web sitesi olmasını planlıyorum. Tasarım ve içerik açısından değerlendirir misiniz? Önerileriniz neler?

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Selamün aleyküm. İçerik olarak teknoloji haberleri ve rehber ağırlıklı bir web sitesi olmasını planlıyorum. Tasarım ve içerik açısından değerlendirir misiniz? Önerileriniz neler?

Gayet güzel olmuş eline sağlık arayüzünde değişiklikler yapılabilir ama ben bu haliyle de beğendim

• Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
efe can
Gayet sade ve güzel olmuş. Ellerinize Sağlık.

• Beğen

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Muhammet Yazıcı

Güzel olmuş , her detayıyla falan iyi bence. Dikkatimi bir şey cekti şimdi theme by alx diyor ya bu tema olayı ne oluyor. bende wordpress teması alacağım da ondan soruyorum ve son olarak temayı nereden aldınız

• Beğen

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel olmuş , her detayıyla falan iyi bence. Dikkatimi bir şey cekti şimdi theme by alx diyor ya bu tema olayı ne oluyor. bende wordpress teması alacağım da ondan soruyorum ve son olarak temayı nereden aldınız
Teşekkür ederim hocam. Aşağıdaki bıraktığım bağlantıda güzel temalar var. Bende bıraktığım bağlantıda ki temaları kullanıyorum. Sadece küçük düzenlemeler yaptım.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Semih Aydın
Tasarım olarak fena değil ancak içerikler çok kısa adsense onayını bile zor alırsınız gibi gözüküyor.
Öte yandan öne çıkan görselleri de aynı kullanmışsınız bundan da sorun yaşayabilrisiniz.
Harici olarak GeneratePress bu tür projeler için daha iyi oluyor ama elinize sağlık

• Beğen

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Burak
Tasarım olarak fena değil ancak içerikler çok kısa adsense onayını bile zor alırsınız gibi gözüküyor.
Öte yandan öne çıkan görselleri de aynı kullanmışsınız bundan da sorun yaşayabilrisiniz.
Harici olarak GeneratePress bu tür projeler için daha iyi oluyor ama elinize sağlık
Düşünceleriniz için teşekkür ederim. İleriki zamanlarda içerik uzunluğu ile ilgili düzenleme yapmayı planlıyorum.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri

Gayet güzel.
Yandex arama motorlarına kayıt etmeyi unutma.
Alt Footer biraz sade kalmış dolu gözüktürebilirsin mesela güvenilir yazılar koy kurumsal vb. Gibi gözüksün
Güzelde bir logo ☄️

• Beğen

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Burak
Gayet güzel.
Yandex arama motorlarına kayıt etmeyi unutma.
Alt Footer biraz sade kalmış dolu gözüktürebilirsin mesela güvenilir yazılar koy kurumsal vb. Gibi gözüksün
Güzelde bir logo ☄️
Teşekkürler hocam.

Son düzenleme:

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Pala
çok beğendim valla

• Beğen