Neler Yeni

yurtdışı telefon 8 aydan sonra ne yapabilirim?

wake up to reality

80+ Silver
2 imeiyle 4+4 toplam 8 ay kullandıktan sonra kalan 4 ay 2 telefonla dolaşacağım büyük ihtimalle.
Bunun yerine akıllı saat vb. bir cihaz alıp 2 telefon yerine telefonla birlikte onu taşımak, arama ve bildirimleri o cihaza alıp kendi telefonuma da internet paylaşmak istiyorum.
Bunun için bir cihaz var mıdır? Yani 2. telefon yerine sadece arama, sms ve internet paylaşımı yapabileceğim bir cihaz var mıdır? Yoksa ucuzundan bir android telefon alıp onu taşıyacağım yanımda

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,473
İsim
Hacı
Model ne?

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kadir Çelik
cihaz apple ise 3kya iphone 7 al yanında taşı. wifi arama yd telefonlarda hala çalışıyorsa ana telefonundan wifi ile arama yapabilirsin. iphone 7 cihazına gelen arama aynı iclouda bağlı olduğunda ana telefonuna da gelecek

wake up to reality

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihaz apple ise 3kya iphone 7 al yanında taşı. wifi arama yd telefonlarda hala çalışıyorsa ana telefonundan wifi ile arama yapabilirsin. iphone 7 cihazına gelen arama aynı iclouda bağlı olduğunda ana telefonuna da gelecek
7 plus var evde, ablamın eski telefonu, ama kocaman cihaz, yani taşıması problem, küçük bir şey olsa atayım cebimde dursun ama yani zaten benim telefon büyük taşıması zorken cepte 2 telefonla dolaşmak yorar

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kadir Çelik
7 plus var evde, ablamın eski telefonu, ama kocaman cihaz, yani taşıması problem, küçük bir şey olsa atayım cebimde dursun ama yani zaten benim telefon büyük taşıması zorken cepte 2 telefonla dolaşmak yorar
ben ikinci cihaz olarak iphone7 de yanımda taşımıştım öyle büyük telefon varken yanında küçücük telefon hiçbir şekilde ağırlık yapmıyor, hissetmiyorsun bile. cepten düşme derdi falan da pek yok. 7plus büyük cihaz evet

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Murat
Konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum. Çift simle toplam 8 ay hakkımız var kullanmaya. Peki ben 5. ayda kullanmaya başlasam 2025e girmeden hala 1 ay kullanma hakkım olcak. 8 aylık süre her yıl başında sıfırlanıyor mu yoksa kullanmaya başladığın gün mü sıfırlanıyor? Yılbaşında sıfırlanıyorsa aralıksız 16 ay cihazı açık kullanabilecek miyim?

Aksy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Ahmet Tamer
Konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum. Çift simle toplam 8 ay hakkımız var kullanmaya. Peki ben 5. ayda kullanmaya başlasam 2025e girmeden hala 1 ay kullanma hakkım olcak. 8 aylık süre her yıl başında sıfırlanıyor mu yoksa kullanmaya başladığın gün mü sıfırlanıyor? Yılbaşında sıfırlanıyorsa aralıksız 16 ay cihazı açık kullanabilecek miyim?
Evet

Top Bottom