Neler Yeni

Öneri Zamlar Sonrası Geçilebilecek Şahsi İSS Önerilerim: Comnet ve GIBIRNet

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba! TurkNet zammı sonrası millet İSS arayışına girdi. Ben de şahsi önerilerimi sunmak istedim.
Öncelikle neden bu ikisi de, diğerleri değil.
Millenicom: Allah kurtarsın!
netspeed: O bakım olmayaydı iyiydi be!
TurkNet: Zamlı, konu sebebi zaten :D
Adırs: Hiçbir fikrim yok

Bir kere paranız varsa TT taahhüt yaptırabilirsiniz. Yani 2 yıl mı 18 ay mı neyse artık kafanız rahat olur.

COMNET
  • Müşteri hizmetleri konusunda vasat bir firma, yani en azından 4 ay önce bıraktığımda öyleydi. Şu an nasıldır bilmiyorum. Ama altyapınıza güveniyorsanız sorun yok.
  • 150+ peering ile düşük gecikme
  • 6 aylık ve senelik paketleriyle kendinizi gelecek zamlara karşı korumaya alabilirsiniz. Önerme sebebim de bu. Önden peşin ödeme, kontör mantığıyla çalışan Comnet ile gelecek zamlara karşı kendinizi koruyabilirsiniz.
1705861773074.png

GIBIRNet
  • Müşteri hizmetleri olarak cidden iyi olan bir firma (kendi deneyimim)
  • 300+ peering
  • 50 PoP noktası
  • 6 ay sabit fiyat garantisi
  • 12 aylık ön ödemeyle yine kendinizi 1 yıl boyunca zamlardan koruyabilirsiniz.
  • Şimdiye kadar yılda sadece 1 kez yaz ayında zam yaptılar, hep böyle olmuş
Benim kendi kullandığım firma GIBIRNet. Gayet memnunum.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Ben iki firmayı da önermiyorum. Sorun yaşarsınız. Bu iki firmayı kullanıp sonra başka firmayı geçen arkadaşlar bana hak verecektir. Şahsi fikrim büyük firmalardan vazgeçmeyin.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben iki firmayı da önermiyorum. Sorun yaşarsınız.
Bu çok kesin bir yargı ifade eden bir cümle. GIBIRNet'i aylardır kullanıp da memnun olanlar da var, keza Comnet de aynı şekilde.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,070
İsim
Lokman Doğan
Ben iki firmayı da önermiyorum. Sorun yaşarsınız. Bu iki firmayı kullanıp sonra başka firmayı geçen arkadaşlar bana hak verecektir. Şahsi fikrim büyük firmalardan vazgeçmeyin.
gıbırdan çok şikayetçi olanı görmedim ama comnet bayağı belalı bi firma aboneliği iptal edip paranızı iade etmeyebilir

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Comnet garip bir firma. Sorun yaşayınca siz sorunlusunuz diyip geçiştirebiliyor. Sorun var diye ısrar edince madem sorun var defolup gidin diyip üyeliği feshedebiliyor. Foruma comnet hakkında şikayet konusu açıldı diye yine üyeliğini feshedip defol o zaman diyebiliyorlar. Hatta birini önceden comnet kullanıp memnun olmayıp bıraktı diye 1 sene sonraki comnete geçiş başvurusunu reddetmişlerdi 😂

Geçen olursa bu muameleye hazır olsun.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Comnet garip bir firma. Sorun yaşayınca siz sorunlusunuz diyip geçiştirebiliyor. Foruma comnet hakkında şikayet konusu açıldı diye üyeliğini feshedip defol o zaman diyebiliyorlar. Hatta birini önceden comnet kullanıp memnun olmayıp bıraktı diye 1 sene sonraki comnete geçiş başvurusunu reddetmişlerdi 😂

Geçen olursa bu muameleye hazır olsun.
Aslında daha önce dediğim gibi, bir demet kırmızı güle bakıyor olay!

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba! TurkNet zammı sonrası millet İSS arayışına girdi. Ben de şahsi önerilerimi sunmak istedim.
Öncelikle neden bu ikisi de, diğerleri değil.
Millenicom: Allah kurtarsın!
netspeed: O bakım olmayaydı iyiydi be!
TurkNet: Zamlı, konu sebebi zaten :D
Adırs: Hiçbir fikrim yok

Bir kere paranız varsa TT taahhüt yaptırabilirsiniz. Yani 2 yıl mı 18 ay mı neyse artık kafanız rahat olur.

COMNET
  • Müşteri hizmetleri konusunda vasat bir firma, yani en azından 4 ay önce bıraktığımda öyleydi. Şu an nasıldır bilmiyorum. Ama altyapınıza güveniyorsanız sorun yok.
  • 150+ peering ile düşük gecikme
  • 6 aylık ve senelik paketleriyle kendinizi gelecek zamlara karşı korumaya alabilirsiniz. Önerme sebebim de bu. Önden peşin ödeme, kontör mantığıyla çalışan Comnet ile gelecek zamlara karşı kendinizi koruyabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle

GIBIRNet
  • Müşteri hizmetleri olarak cidden iyi olan bir firma (kendi deneyimim)
  • 300+ peering
  • 50 PoP noktası
  • 6 ay sabit fiyat garantisi
  • 12 aylık ön ödemeyle yine kendinizi 1 yıl boyunca zamlardan koruyabilirsiniz.
  • Şimdiye kadar yılda sadece 1 kez yaz ayında zam yaptılar, hep böyle olmuş
Benim kendi kullandığım firma GIBIRNet. Gayet memnunum.
Vay vay vay. Bende diyordum aylardır comnet tavsiye edilmedi. Caner beyefendi nerelerde kaldı diye. Tepkileri aldın , kenara çekildin şimdi geri geldin demek. Tabi foruma yeni üyeler geldi. Onlara da comnet övmen lazım. Sende haklısın

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Vay vay vay. Bende diyordum aylardır comnet tavsiye edilmedi. Caner beyefendi nerelerde kaldı diye. Tepkileri aldın , kenara çekildin şimdi geri geldin demek. Tabi foruma yeni üyeler geldi. Onlara da comnet övmen lazım. Sende haklısın
Allah rahmet eylesin.

Palo DAYI

80+ Gold
beyler ben suanda vodafone kullanıyorum bulundugum bolgede turktelekom altyapısı war suan pcden bagtıgımda cogu wıfı turktelekom gosterıyor vodafoneun taahhutu bıtmıs babam bana sormadan bıdaha yenılemıs sımdı caymaa bedelını turtktelekoma gecsem turktelekom karsılarmı yada cebdenmı cıkar ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
beyler ben suanda vodafone kullanıyorum bulundugum bolgede turktelekom altyapısı war suan pcden bagtıgımda cogu wıfı turktelekom gosterıyor vodafoneun taahhutu bıtmıs babam bana sormadan bıdaha yenılemıs sımdı caymaa bedelını turtktelekoma gecsem turktelekom karsılarmı yada cebdenmı cıkar ?
TT'nin cayma bedeli karşılama gibi bir olayı yok diye biliyorum.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
OZAN TANKUŞ
Comnet,Netspeed,Gıbırnet,Milennicom,Turkcell Fiber-VDSL Hepsini kullanmış biri olarak söylüyorum. Yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi büyük firmalardan sakın vazgeçmeyin. İçerisinde farkettiyseniz Turkcell de var. Benim UPLOAD sorunumu aylardır çözemeyen Turkcell afedersin de az daha ekmek yesin. Daha ne kadar ekmek yiyecek her yerde turkcell fiber var diyenleriniz olacak. Hele ki benim gibi garip sorunlar yaşayan bir kullanıcı iseniz yandınız. Ben 4 yıl boyunca Kablonet kullandım. Download iyiydi fakat klasik olarak upload azdı. Taşındıktan sonra Türktelekom'a geçtim OH dedim. Upload yüksek. İnternet bir tık da olsa tıkladığın zaman bekleme daha az. Geçenlerde aradılar beni 200Mbps tarifeyi yükseltelim falan dediler. 500Mbps yaptırdım. 300Tl sonradan 440tl mi ne olacak. Kesinti bu zamana kadar hiç olmadı. Ne loss ne Ping. Türktelekom beni şaşırttı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,672
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom