Neler Yeni

millenicom genel arıza

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Enes

ZYXEL VMG8623 T50B bu mu​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılımını güncelle.

Uygun yazılımı şuradan seçip.
https://spdestek.zyxel.com.tr/hc/tr/sections/360002467392-Cihaz-Güncel-Yazılımları
evet o

ZYXEL VMG8623 T50B bu mu​

Yazılımını güncelle.

Uygun yazılımı şuradan seçip.
https://spdestek.zyxel.com.tr/hc/tr/sections/360002467392-Cihaz-Güncel-Yazılımları
ama ben modemi direk satın aldım vatandan millenicomdan fln almadım

Lady-Of-Ice

80+ Silver
O zaman şu ayarları yapıp deneyelim.
Güvenlik Seviyesi bölümündeki Güvenlik Modu WPA2-PSK
Şifre kutucuğunun yanındaki daha fazla yazısı tıklanır ve WPA-PSK Uyumluluğu etkin olarak işaretle
MAC Kimlik Doğrulama sekmesine tıklanır MAC Sınırlama Modu Devre Dışı olarak işaretle
WPS sekmesine tıklanır ve WPS kurulumu altında yer alan WPS ve WPS 2.0 Devre Dışı işaretle
Qos açıksa kapat.
2.4 için Kanal ayarını 1-11 arasında seçerek
5 ghz için 36-44 arasında seçerek test et.

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Enes
O zaman şu ayarları yapıp deneyelim.
Güvenlik Seviyesi bölümündeki Güvenlik Modu WPA2-PSK
Şifre kutucuğunun yanındaki daha fazla yazısı tıklanır ve WPA-PSK Uyumluluğu etkin olarak işaretle
MAC Kimlik Doğrulama sekmesine tıklanır MAC Sınırlama Modu Devre Dışı olarak işaretle
WPS sekmesine tıklanır ve WPS kurulumu altında yer alan WPS ve WPS 2.0 Devre Dışı işaretle
Qos açıksa kapat.
2.4 için Kanal ayarını 1-11 arasında seçerek
5 ghz için 36-44 arasında seçerek test et.
hocam bide bişey sorucam millenicom sence upload arttırır mı bi ara internetim 2günlüğüne geldiydi arızalıydı o zamanlar tabi ama internet hızım 80download 20 upload veriyodu millenicom geri 8 uploada çekmiş

Lady-Of-Ice

80+ Silver
İss, tarife değişikliği veya arıza sonucu hatta yapılan işlem sonrası upload yükselme öncesi hıza düşer. Upload için tekrar destek kaydı açıp beklemeniz gerekiyor.

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Enes
İss, tarife değişikliği veya arıza sonucu hatta yapılan işlem sonrası upload yükselme öncesi hıza düşer. Upload için tekrar destek kaydı açıp beklemeniz gerekiyor.
dümdüz hiçbişey yapmadan beklesem düzeltirler mi

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Enes
Bir müddet bekle, yükselmezse yazarsın.
benim gene internet gitti kral dün gitti aslında tahmini bitiş tarihi 1gündü bekledim gene gelmedi. sadece bana özel değil bu sefer alt komşu geldi sordu internetiniz var mı diye onlarda da yokmuş millenicom uygulamasına girdiğimde şöyle yazıyo ''Bulunduğunuz bölgedeki genel çalışma nedeniyle internet hizmetinizde geçici süre bağlantı sorunu yaşanmaktadır.'' bide oturdugum yerde alt yapı sorguluyorum alt yapı yok diyo galiba port yok belki bunla ilgilidir diğer apartmanlarında alt yapısına baktım onlarda da aynı şekil port yok diyo bundan kaynaklımıdır sence?

Bir müddet bekle, yükselmezse yazarsın.
hafta sonu oldugundan da çözmemiş olabilirler sorunu bugün yine yazdım tahmini bitiş tarihi şubatın 6sı

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ERAY DUMAN
yeni taşındığım evde normalde turknet kullanıyodum 1.5 aydır internetim yoktu genel arıza diyolardı ama binada bi tek interneti olmayan benim, diğer komşuların vardı bende millenicoma geçiyim dedim ilgilenirler diye daha sonra millenicom kurulum ekibinden biri geldi binanın altındaki kablolarda temassızlık varmış o gün yaptı internet geldi sonraki gün yine gitti millenicoma yazdım onlarda genel arıza diyor. sizce genel arıza mı var binanın altındaki kablolardamı sıkıntı? kablolarla oynadım ama yine gelmedi.
Hocam selamın aleyküm şimdi bende bu sorunu 4 ay çektim gibirnetteydim genel arıza nedeniyle turknet e geçtim o da aynı şeyleri söyledi yaklaşık 4 4.5 ay sonraki süreçte turktelekoma geçtim ve gelen ekiplerle bu konuyu konuştuğumda turktelekomun gerektiği zamanlarda bu alt kategori olan internet sebekelerinin VDSL kutusunu kendi yeni paket alan kullanıcısına veriyormuş ve masraf olmuyormuş bu şekilde söyledi ve akliam yattı

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Enes
Hocam selamın aleyküm şimdi bende bu sorunu 4 ay çektim gibirnetteydim genel arıza nedeniyle turknet e geçtim o da aynı şeyleri söyledi yaklaşık 4 4.5 ay sonraki süreçte turktelekoma geçtim ve gelen ekiplerle bu konuyu konuştuğumda turktelekomun gerektiği zamanlarda bu alt kategori olan internet sebekelerinin VDSL kutusunu kendi yeni paket alan kullanıcısına veriyormuş ve masraf olmuyormuş bu şekilde söyledi ve akliam yattı
bu sorun çözüldü hocam da bende bi 3 ay bekledim geldi 2aydır kullanıyodum bugün yine gitti ama sadece bana özel değil altda türktelekom kullanan komşu var onunkide gitmiş binada komple gitmiş yani

Top Bottom