Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

Palo DAYI

80+ Silver
benımkı suan gumrukte gozukuyor yakında kıtlerler 700tl aw ocagın 15 ınden berı beklıyom ayrıyeten 1 aydan fazla oldu
Ekran Görüntüsü (226).png

frqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
furkan
Yok mesele ptt direkt, yanwen ile gelipte vergi çıkmayabilir ptt işin içine girmese
Gümrük vergi almak için PTT ye yönlendiriyor olabilir. Normalde Çin'den çıkmadan burada teslim alacak kargo şirketi belli oluyor olması lazım. İki ay önce whatgeek siparişi kargo firması ile vergisiz gelmişti.

Welsh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
B
Epomakerdan aldım Yun Expressle istedim belki PTT ye vermezler bakalım

Epomaker dün yun expressle kargolayacaklarını söyledi fakat bu sabah Yun Expressle gönderemeyeceklerini söylemişler.Yanwen ya da DHL seçmemi önerdiler Yanwenin gümrükte takılma olasılığının çok olduğunu söylediler o yüzden DHL seç tarzı bi mesaj attılar (20 dolar ekstra istiyolar :) )

Crest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Onur Alpaslan
Epomaker dün yun expressle kargolayacaklarını söyledi fakat bu sabah Yun Expressle gönderemeyeceklerini söylemişler.Yanwen ya da DHL seçmemi önerdiler Yanwenin gümrükte takılma olasılığının çok olduğunu söylediler o yüzden DHL seç tarzı bi mesaj attılar (20 dolar ekstra istiyolar :) )
DHL ile gelirse asıl gümrüğe takılır bence...

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
mustafa aslan
arkadaşlar bende epomaker dan aldım 10 gün oldu hala bir işlem yapmadılar olduğu gibi duruyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,343
Üyeler
141,439
Son üye
Said Özdemir
Top Bottom