Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥ALİEXPRESS PROJEKSİYON CİHAZI 1.134 LİRA 🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özgür
Sa arkadaşlar iyi akşamlar bunun bende gerçek 1080P ve 4K destekli olanı var bunun genel piyasadaki adı HY300 720P bendeki HY320 1080P Android ve 150 inçe kadar gayet kaliteli görüntü veriyor lümeni de bundan daha iyi ben aldım genel kullanım için müthiş ama ben ps5 için almıştım input lagı olduğu için tam detaylı kullanmak nasip olmadı inat tv youtube ve netflix için birebir hatta hdmi olduğu için çanak anten vs aletler içinde iyi ve kullanışlı oda karanlik hol ışığı açık olmasına rağmenki parlaklığı bu şekilde karanlıkta daha net yerim İstanbul'da isteyene elden veya kargo şekilde gönderebilirim

Ekler

• IMG-20240704-WA0014.jpg
    IMG-20240704-WA0014.jpg
    60.2 KB · Hit: 320
  • IMG-20240704-WA0015.jpg
    IMG-20240704-WA0015.jpg
    79.6 KB · Hit: 313
  • IMG-20240704-WA0016.jpg
    IMG-20240704-WA0016.jpg
    184.1 KB · Hit: 316

Muzlusüt

80+
Dolar kuru banka mesai saati dışında artıyor mu? Param yetmiyormuş, sabah almayı denicem artık.

nash1883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
furkan
Sa arkadaşlar iyi akşamlar bunun bende gerçek 1080P ve 4K destekli olanı var bunun genel piyasadaki adı HY300 720P bendeki HY320 1080P Android ve 150 inçe kadar gayet kaliteli görüntü veriyor lümeni de bundan daha iyi ben aldım genel kullanım için müthiş ama ben ps5 için almıştım input lagı olduğu için tam detaylı kullanmak nasip olmadı inat tv youtube ve netflix için birebir hatta hdmi olduğu için çanak anten vs aletler içinde iyi ve kullanışlı oda karanlik hol ışığı açık olmasına rağmenki parlaklığı bu şekilde karanlıkta daha net yerim İstanbul'da isteyene elden veya kargo şekilde gönderebilirim
hocam ps5 için kullanamaz mıyız? gecikme problemi mi var tam anlayamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özgür
hocam ps5 için kullanamaz mıyız? gecikme problemi mi var tam anlayamadım
Evet hocam ps5te görüntü ile alakalı sorun yok 10 numara 5 yıldız fakat kolda herhangi bir tuşa basarken reaksiyonu biraz gecikmeli sadece hikayeli oyunlarda rahat oynanıyor yarış veya rekabetli fps oyunlarında kesinlikle tavsiye etmiyorum

nash1883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
furkan
hocam yanlış anlamazsanız cahilliğime verin kol ile projeksiyon nasıl birbirini etkiliyor sorun konsolda olabilir mi acaba ? ben yeni ps5 aldımda acaba dedim bunuda mı alsam.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Hüseyin Atik
Beyler ben tam sipariş verecktim ama şu dikkatimi çekti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tasfiye satışı yazıyor

Tasfiye satışı yazıyor
Bu satılan ürünler sıkıntılı olabilir mi Bilgisi olan var mı?

Ekler

• dfasdfasdfasdfasdfasfdasdfasfdasdf.JPG
    dfasdfasdfasdfasdfasfdasdfasfdasdf.JPG
    18.8 KB · Hit: 131
  • fasdfasdfasdfasdfasdfasdf.JPG
    fasdfasdfasdfasdfasdfasdf.JPG
    32.5 KB · Hit: 129
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özgür
hocam yanlış anlamazsanız cahilliğime verin kol ile projeksiyon nasıl birbirini etkiliyor sorun konsolda olabilir mi acaba ? ben yeni ps5 aldımda acaba dedim bunuda mı alsam.
Est. ben de anlayamadım ki ya sanırım hdmi bağlantısını direct olarak bypass etmiyor android işletim sistemi üzerinden açıyor hdmi bağlantısını ben çok uğraştım yazılımla haşır neşir olduğum için yazılım da attım farklı markanın aynı ürününe sonuç hüsran yani gereksiz sistem uyg. vs kaldırdım olmadı çok az daha iyi olmuştu.

DenV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Gürkan
Linkteki cihazın g versiyonunda eu fiş kalmamış başka bi linkte buldum g versiyonunu 955 tl vergiyle ne kadar bilmiyorum ama aralarında bir fark var mı ? bilen varsa anlatabilir mi ona göre normalini alıcam

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Hüseyin Atik
Linkteki cihazın g versiyonunda eu fiş kalmamış başka bi linkte buldum g versiyonunu 955 tl vergiyle ne kadar bilmiyorum ama aralarında bir fark var mı ? bilen varsa anlatabilir mi ona göre normalini alıcam
Tam bilmiyorum ama galiba o g sadece rengini temsil ediyor bence Grey-Gri

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Sinan İ.
G olan Gri ( Grey) olduğu için öyle adlandırılmış olabilir.
Ben P30 modelini aldım bundan tek farkı silindir şeklinde değil daha çok kutu gibi olması ama içerik aynı.
Aliexpress de bir ürünün benzeri varsa içeriği genelde aynı ama firma farklı olduğu için şekli değişiyor. Örnek olarak hoparlörlerin neredeyse içi hepsi aynı ama dışlarında ufak tefek farklılıklar var.

Top Bottom