Neler Yeni

İnternet Sağlayıcı Önerisi?

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
türknetin 1 yılda 2 kere yaptığı absürt zamlar yüzünden iptal ettirmeyi düşünüyoruz (500tl) 1000mps internet kullanıyorduk bu hız aralığında önerdiğiniz başka firma varmıdır? fiyatı daha düşük olacak şekilde

xmajezik

80+
Bu hızlarda paketi varmı bilmiyorum ama ben millenicom kullanıyorum turknetten milenicom a fiyat yüzünden geçmiştim.

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu hızlarda paketi varmı bilmiyorum ama ben millenicom kullanıyorum turknetten milenicom a fiyat yüzünden geçmiştim.
nasıl hocam memnunmusunuz hizmet olarak vaat edipte veremedikleri bir şey varmı

100mbs ye kadar varmış

xmajezik

80+
Ben bir sorun yaşamadım vaad ettiği hızı veriyor şu anlık memnunum fiyat olarak daha uygun olduğu için geçtim,pek bi alternatif yok sanırım.

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen

xmajezik

80+
Flixnetin sitesinden altyapı sorguladığımda adresimde altyapı olmadığını gösteriyor hâlbuki Türk Telekom fiber altyapı var

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Flixnetin sitesinden altyapı sorguladığımda adresimde altyapı olmadığını gösteriyor hâlbuki Türk Telekom fiber altyapı var
Bendede aynı, benim mahallenin sokağında boş port yok, ondan bendede altyapı sorgulayamıyorum altyapı yok diyor. göknetten sorgulayın aynı hızlar zaten, hemde boş port var mı görürsünüz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben flixnete siteden kayıt olmadım, whatsapp dan yazışarak kayıt oldum firmaya, belgeleride oradan attılar çıktı yaptım sonra kod ile kargoladım

xmajezik

80+
Hazırda millenicom kullanıyorum port konusunda sorun olmaz sanırım bu listedeki en ucuz servis sağlayıcısını kullanan var mı? 10 yıllık deneyim diyor 100mbs 200 liraymış.

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Hazırda millenicom kullanıyorum port konusunda sorun olmaz sanırım bu listedeki en ucuz servis sağlayıcısını kullanan var mı? 10 yıllık deneyim diyor 100mbs 200 liraymış.
evet sorun olmaz millenicomdan xdsl kodunu alırsın sonra geçmek istediğin firmaya söylersin geçiş yaparsın, benim sokakta çok uzun süredir boş port yok ama zaten ben hep geçiş yapıyorum ondan sorun olmuyor.
ben netman, bursainternet veya netbone geçmeyi düşünüyordum ama zam yapıp yapmama kararı daha alınmadı dedikleri için geçmedim

he birde fiba telekom geçmek istedim onlarda konya dışına vdsl hizmet vermiyoruz sadece fiber ise veriyoruz dediler, ondan fiba telekoma geçemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Mustafa Yüşa Varlı
flixnet 250 tl diyor gayet iyi kullanıyor musunuz ? memnun musunuz ?

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
O zaman şuan en mantıklısı flixnet mi oluyor hocam öyleyse bende ona geçiş yapayım.
netman,netbone gibi firmalarlar tekrar iletişime geçip sormak lazım belki onlarda fiyatı sabit bırakırlar. ben size en mantıklı şudur diyemiyorum şuanda maalesef

flixnet 250 tl diyor gayet iyi kullanıyor musunuz ? memnun musunuz ?
ben geçtim 4 gündür kullanıyorum kopma, hız dalgalanması, aşırı ping yani herhangi bir sorun yaşamadım şuan için, tabi ben uzun zaman önce altyapı tesisatımı sıfırdan yenilettim, yeniletmeden önce sorunlar yaşıyordum ama artık hiç sorun yaşamıyorum her firmada aynı hizmet oluyor benim bölgemde

Top Bottom