Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 215 TL Almayan alsın son şans Mucai MK 61 mekanik klavye Aliexpress

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,428
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bu arada pek katılamıyorum bugün bununla birlikte üç ürünüm daha geldi hepsi sorunsuz ve eksiksiz.
Alt taraftaki kaymaz plastikte sorun var dedin şimdi sorun yok diyosun karar ver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimkinde bir problem yok bu klavyeyi TR den alsak en az 600 TL eder 200 TL den fazlasını hakediyor öğleden beri kullanıyorum hissiyat olarak delux ks100 den 2 gömlek iyi almasaydım kesinlikle pişman olurdum.
Yükseltme ayaklarında sorun var dedin sende karar ver sorun var mı yok mu

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Yaman Kurşun
Alt taraftaki kaymaz plastikte sorun var dedin şimdi sorun yok diyosun karar ver

Yükseltme ayaklarında sorun var dedin sende karar ver sorun var mı yok mu
Ben kayma harici sorun yok dedim senin yorumuna iltifahen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ömer
Ben de aldım bugün geldi 200 liraya piranha alinmiyo gayet güzel de bu alt ışıkları kapatamiyor muyuz o rahatsız etti

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Yaman Kurşun

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Hayriye
Kullanan birisi tam komut tuşlarını da söylerse seviniriz uygulaması varsa bulursanız da tadından da yenmez geçen sene fare blue switch rgb klavye indirimi vardı onun da sözde yazılımı yoktu az biraz aranınca bulmuştuk

Ve yön tuşları nasıl aktif olur

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Yaman Kurşun
Kullanan birisi tam komut tuşlarını da söylerse seviniriz uygulaması varsa bulursanız da tadından da yenmez geçen sene fare blue switch rgb klavye indirimi vardı onun da sözde yazılımı yoktu az biraz aranınca bulmuştuk

Ve yön tuşları nasıl aktif olur
Fn basılı tutarken ç tuşunun altındaki alt vb. Tuşlarına basarsan yön tuşlarinı kullanırsın

Mağazayla iletişime geçip driver sorabilirsin ben klavyeyi hangi hesaptan sipariş ettiğimi unuttuğum için bakamıyorum.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Ömer
Dostum, şuna getirmeye çalışıyorum evet kaymaması için koyulan plastik bir taraf milimetrik daha yüksek bir taraf milimetrik daha alçak. Bununla birlikte gelen diğer üç ürünü söylüyorum zaten...

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Yaman Kurşun

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Pala
kanka klavye çok sesli değilmi ya

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Hayriye
Fn basılı tutarken ç tuşunun altındaki alt vb. Tuşlarına basarsan yön tuşlarinı kullanırsın

Mağazayla iletişime geçip driver sorabilirsin ben klavyeyi hangi hesaptan sipariş ettiğimi unuttuğum için bakamıyorum.
Sormayın ben de :D hesabı unuttum direkt yön tuşları için teşekkürler

rhtars

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Aras
benimkide ulaştı beklediğimden iyi geldi sadece switchleri sokmeye çalışırken cok guc uygulamak gerekiyor birkac switchin pinini yamulttum

Top Bottom