Neler Yeni

Poco f6 vs s23fe hangisinin kamerası daha iyidir

MdZerO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
muhammed karabulut
Hangisinin kamerası daha iyidir f6 donanım olarak çok üstün olsada kamerasının çamur çıkmasından korkuyorum

şahin doğan

80+ Platinum
Kamera olarak S23 Fe daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Master yi
S23 fe kullanıyorum kamerası bence fiyatına göre baya iyi gece çekimleri olsun gündüz çekimleri olsun yapay zekası olsun video kalitesi vs olsun baya güzel ve yeterli bence

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,939
İsim
Hacı
Tartışmasız S23 FE.

şahin doğan

80+ Platinum

MdZerO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
muhammed karabulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Master yi
Hangi telefon
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler
S23 fe den bahsediyorum bataryası hızlı bitiyor onun dışına akıcı hızlı kamerası baya iyi bence fiyatına göre işlemcisi için bişey demicem oyun oynamıyorum ama sd 8gen 2 kadar puan veriyor neredeyse pubg de fln 120 fps desteği var diye biliyorum ama bekadar 120 fps oynatıyor bilmiyorum oyun içinde güçlü bir işlemcisi var genel kullanım olarkda iyi sadece bataryanın hızlı bittiğini söyleyebilirim ama genede vatan mediamarkt yada samsung mağazasından eline alıp öyle incelemeni öneririm

MdZerO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
muhammed karabulut
S23 fe den bahsediyorum bataryası hızlı bitiyor onun dışına akıcı hızlı kamerası baya iyi bence fiyatına göre işlemcisi için bişey demicem oyun oynamıyorum ama sd 8gen 2 kadar puan veriyor neredeyse pubg de fln 120 fps desteği var diye biliyorum ama bekadar 120 fps oynatıyor bilmiyorum oyun içinde güçlü bir işlemcisi var genel kullanım olarkda iyi sadece bataryanın hızlı bittiğini söyleyebilirim ama genede vatan mediamarkt yada samsung mağazasından eline alıp öyle incelemeni öneririm
Değerli yorumun için çok teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
alper
Hangisinin kamerası daha iyidir f6 donanım olarak çok üstün olsada kamerasının çamur çıkmasından korkuyorum
F6 kullanmayan insanların sallamasyon yorumları sebebiyle telefonun kamerası karalanıyor, "gündüz" s23fe ile karşılaştırma amaçlı fotoğraf ve video çeksen bir fark hissetmezsin hatta video stabilizasyonu çok iyi ,ois gayet başarılı ,imx 882 sensörlü ana kamerası iyi seviyelerde, detay performansı iyi, foto ve video çekiyor.

Siteye url eklenmiyor şu linklere göz atabilirsin, zoom, foto, yakın çekim vs.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,994
İsim
uwu
S22 + kaliteli Magsafe powerbank + kaliteli Magsafe destekli kılıf en iyisi

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Yiğit Erdem
120 fps desteği yok bizzat kullanıyorum insanlara yanlış bilgi vermeyin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,813
Üyeler
156,390
Son üye
Emirovsky
Top Bottom