Neler Yeni

AIGO markası nasıldır?

kyoshi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mustafa Gezen
Yakın bir zaman içinde kasamdaki 4 fanın kontrolcüsü bozuldu ve aynısını hiç bir yerden temin edemiyorum (bulunmuyor). Bu yüzden baştan bir kit almaya karar verdim, fanlarımın çalışmasına rağmen yapabileceğim başka bir şey yoktu. İnternetten araştırırken N11 üzerinden Aigo'nun 5'li A-RGB fan setini gördüm. Almadan önce sizin de fikirlerinizi almak istedim. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Link= https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/aigo-dr-12-5-li-paket-rgb-kasa-fani-P370106478

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,997
İsim
Mert Metshi
Yakın bir zaman içinde kasamdaki 4 fanın kontrolcüsü bozuldu ve aynısını hiç bir yerden temin edemiyorum (bulunmuyor). Bu yüzden baştan bir kit almaya karar verdim, fanlarımın çalışmasına rağmen yapabileceğim başka bir şey yoktu. İnternetten araştırırken N11 üzerinden Aigo'nun 5'li A-RGB fan setini gördüm. Almadan önce sizin de fikirlerinizi almak istedim. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Link= https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/aigo-dr-12-5-li-paket-RGB-kasa-fani-P370106478
güzel gamegaraj psuları da aigo markaydı sanırım

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,997
İsim
Mert Metshi
Aigo markasının psu'larının Gamegaraj tarafından kullanılıyor olması Aigo markasının fanlarını iyi yapmaz.
evet ama o psular patlamadığına göre işlerini kaliteli yapıyorlar

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,997
İsim
Mert Metshi
Psu kolay kolay patlamaz, patlamadı diye kaliteli diyemezsiniz ve bir markanın psu konusunda başarılı olması her konuda başarılı olduğu anlamına gelmez.
kardeşim sanki adama ekran kartı veya işlemci pazarlıyoruz psuları güzel bende fanlarını öneririm

NhympexS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Emre Ak
Psu'ları güzel değil. Fanlarını neden öneriyorsun, psu patlamadı diye mi? Komiksin.
Tamam sen söyle o zaman Neden güzel değil Kalitesizliğini nerden anladın anlat biraz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link= https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/aigo-dr-12-5-li-paket-RGB-kasa-fani-P370106478
5 Aydır kullanıyorum şuanlık memnunum

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,997
İsim
Mert Metshi
Olsun. Arkadaş memnun kalmazsa sormayacak mı sana, hani iyiydi bu diye?
ben fan çok iyi al diye bir şey demedim konu başlığında aigo markası nasıldır yazıyor bende güzel gamegaraj psuları da aigo markaydı sanırım yazdım bu fanlar muhteşem diye bir şey demedim

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,622
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Çin malı bir ürün. Ama fiyatı pahalı :( Alma.
Bu nasıl sence?

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Tamam sen söyle o zaman Neden güzel değil Kalitesizliğini nerden anladın anlat biraz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 Aydır kullanıyorum şuanlık memnunum

Grup düzenlemeli ve ChengX marka bir kapasitör kullanıyor. @baltazar'a sorduğumda bu kapasitörlere çok kalitesiz demişti, kaynağını o belirtsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,571
Üyeler
138,378
Son üye
Hoo352Gan
Top Bottom