Neler Yeni

"Rozetler" Eklentisi Aktif!

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
güzel olmuş

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Belediye çalışıyor ,güzel olmuş
hayaldigercekoldu.jpg

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Forumun ilk haftası 10-12Bin arası kişi forum'a üye oldu. Hepsine verecek olsa kıyamet kopar. İlk haftadan beri aktif olanlara verirse verir.
Forum açıldığı gün üye olup bir daha forumun yüzüne bakmayan kişilere ne demeli...
Belli bir reaksiyon veya mesaj sayısının üstüne geçenlere eklenmeli tabii ki de forumda ilk gün hesap açıp kaybolanlar çok fazla var. Bunun için Örnek veriyorum 30 mart a kadar üye olup 3 bin reaksiyon ya da 5 bin mesaj üstü olanlara verilsin gibisinden.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,022
İsim
Diyarhan
Facebook da bolca olan özellik. En azından farklılık olur.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Belli bir reaksiyon veya mesaj sayısının üstüne geçenlere eklenmeli tabii ki de forumda ilk gün hesap açıp kaybolanlar çok fazla var. Bunun için Örnek veriyorum 30 mart a kadar üye olup 3 bin reaksiyon ya da 5 bin mesaj üstü olanlara verilsin gibisinden.
Direk mesaj ile değil son zamanlardaki aktifliğine bakılmalı. Son zamanlarda kaç kere foruma girmiş, Kaç saat forumda durmuş, Son zamanlarda kaç mesaj yazmış tarzı bilgilere bakmak daha mantıklı diye düşünüyorum. Zaten yönetim bir çok kişiyi de gizliden gizliye izliyor. O yüzden çok sıkıntı olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Hayırlı olsun. Kişilerin en çok mesaj yazdığı kategorilerle alakalı da rozet gelebilir.

Atyxah

80+ Silver
Ben kurucu rozeti istiyom

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,243
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Yıla göre gelecek olanlar aktif üyelere gelebilir sadece. Son zamanlarda en azından 1 kere girenlere. Yoksa en az 20-30 bin üyeye bir anda verirsem sabahı göremeyiz :D
Bana vererek başlayabilirsin abi,
şaka bir yana anket konusu açarsın orada oy verenlere verebilirsin belki, hani bi fikir.

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Direk mesaj ile değil son zamanlardaki aktifliğine bakılmalı. Son zamanlarda kaç kere foruma girmiş, Kaç saat forumda durmuş, Son zamanlarda kaç mesaj yazmış tarzı bilgilere bakmak daha mantıklı diye düşünüyorum. Zaten yönetim bir çok kişiyi de gizliden gizliye izliyor. O yüzden çok sıkıntı olmaz.
Ya da ilk önce rozeti veriyor gibi yapsınlar sonra vermesinler. Modlar bir süre o adamı izlesin sonra yine vermesinler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,818
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom