Neler Yeni

Bcaa nedir? Bcaa mı Protein Tozu mu ? Gainer alınmalı mı ?

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,630
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Hedefin ne? Önce hedefini belirlemen lazım
Benim kardiyolog protein tozu kullanma dedi.
1665760707561.png

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
parayı basıp weider alsan sarar

mhmtsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mehmet Salih
Bcaa ile ilgili yorumları okuyup güldüm 😅

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
BCAA protein sentezini destekler,yemek yerken içmek veya antrenman yaparken içmek kas gelişimi konusunda iyi olur. Fakat yeterli protein aldığınızı düşünmüyor iseniz çok da gerek yok.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,346
İsim
Taha yücel
BCAA protein sentezini destekler,yemek yerken içmek veya antrenman yaparken içmek kas gelişimi konusunda iyi olur. Fakat yeterli protein aldığınızı düşünmüyor iseniz çok da gerek yok.
yeterli protein almadığı mı düşünüyorum ne yapmalıyım hangi suplementleri almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ahmet Durmuş
3 ünüde alsan bir günde kullansan bir şey olur mu mesela sabah kahvaltidan sonra proten tozu antermanda bcaa icsen aksam yemekten sonra gainer icsen nasil kullanilir bilmedoğim için
Protein tozu neden bu kadar sporcularin icin önemlo önemi nedir ki
Protein tozunun önemi, protein ihtiyacını karşılamasından gelir.
Üçünü de kullanabilirsin diye biliyorum, aşırı bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem ama üçünü de kullanabilirsin eğer maddi sorunun olmazsa.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,346
İsim
Taha yücel
Protein tozunun önemi, protein ihtiyacını karşılamasından gelir.
Üçünü de kullanabilirsin diye biliyorum, aşırı bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem ama üçünü de kullanabilirsin eğer maddi sorunun olmazsa.
peki bir güne nasıl ayıracaksın bunları

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
yeterli protein almadığı mı düşünüyorum ne yapmalıyım hangi suplementleri almalıyım?
Şahsen BCAA çok gerekli bulmuyorum ben daha çok vitaminden yanayım. Büyüme niyetim var ise bulk döneminde vs creatine/glutamine ve BCAA alırım. Hepsini aynı suya karıştırıp bile içebilirsin ben şahsen öyle yapıyorum

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,346
İsim
Taha yücel
Şahsen BCAA çok gerekli bulmuyorum ben daha çok vitaminden yanayım. Büyüme niyetim var ise bulk döneminde vs creatine/glutamine ve BCAA alırım. Hepsini aynı suya karıştırıp bile içebilirsin ben şahsen öyle yapıyorum
glutamine nedir ? ne işe yarar peki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk bcaa enerji verir diyor bir youtube kanalında ama aman bir şey değil diyor aslında yediğimiz yemeklerde felan bulunuyormuş kırmızı ette felan çok gerekli değil gibi duruyor onun yerine ne önerirsin

ADANALIKingKong

80+ Bronze
Bcaa nedir ? alınmalımıdır?

Protein tozu mu bcaa mı alınmalı?

bu bcaa dan :https://www.takehiq.com/urun/hiq-bcaa-energy-390g-cola-1

Gainer kilo almak biri için ek takviye olarak alınmalı mı ? kalori açığım kalıyor hep özellikle okula gittiğim günlerde

gainer: https://www.takehiq.com/urun/hiq-gain-deluxe-3-kg
Dostum gözü kapalı alabilirsin, ben de bu markaya kefilim, ürünlerinden aldım gayette memnunum, 3 kardeş shreddedbrothers bu işi gerçekten yapıyorlar helal olsun ve yakında o çok güvenilen markaların, bütün gercekliklerini ortaya cikaracak aminospiking olayı. Neyse sen bu markadan şaşma hammaddesi en üst kalite, alabilirsen kesinlikle antrenman öncesi ve bcaa energy ikisi mükemmel kombin oluyor. Bütün ürünleri kaliteli.

Top Bottom