Neler Yeni

Witcher 3 denen Oyunun Kötü Olması

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
neden gülücük atıp hem mesaj hem reaksiyon kastırıyorsunuz ? Amacı o zaten istediği şeyi veriyorsunuz bunun gibilere böyle yaparak

xTURANN

80+ Bronze
16 yaşında olması fikrini belirtmesine engel değil.Kötü oyuna kötü diyebilmelisiniz.Çoğunluğun sevmesi oyunu iyi yapmıyor maalesef.
Olgun bir yapıya sahip olsaydı, düşünüp hareket ederdi. Fikrini belirtmesin demedim zaten de, çok takmamak lazım.

Mesela ;
Oyunu beğenmedim, iade ediyim. Param gelsin başka oyunlara bakıyım.

Konu sahibinin yaptığı ;
Oyun leş, mekanikler çöp, karakter tepki vermiyo iade edem gidem forumda konu açıp kötüleyem.

Kaldı ki bu değerlendirmeler, kişiden kişiye değişir. Ben GOW Hayranıyım, oyunu steam'e çıkar çıkmaz aldım denilebilir. 2 Kere de bitirdim. Kalkıp RDR2 Çöp, GOW Daha iyi. ( Çıktıkları Zaman Yılın Oyununda ikisi de ciddi şekilde yarıştı.. ) Hikayesel açıdan tokatlıyor, RDR2 At sürme sim. ateş etme sim. demiyorum.

The Semih

80+ Silver
Kaldı ki bu değerlendirmeler, kişiden kişiye değişir. Ben GOW Hayranıyım, oyunu steam'e çıkar çıkmaz aldım denilebilir. 2 Kere de bitirdim. Kalkıp RDR2 Çöp, GOW Daha iyi.
Şöyle bir şey var herhangi bir oyun çıktığı yıla göre eleştirilir 2024 yılında mario 2D sevmedim diyebilir miyiz mesela, arkadaşın hatası bu 10 senelik oyuna bugün eleştiri yapıyor, bu konuyu 9 sene önce açmalıydı, GOW örneği mesela 2018 de çok kaliteli hissettiriyordu 2024 te o kaliteyi koruyamadı ama kalkıp oyuna çöp diyemez kimse.

Half life 2 mesela 20 senelik oyun fakat günümüzde çoğu oyundan daha kaliteli fizikleri var daha örnek verebilirim GTA 4 oyun fizikleri hiçbir oyunda yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu şahısa tek kelime dahi etmek istemiyorum
Onu bırakta enis abiden ne istiyon evde sopamı attılar neyin kin ve öfkesi bu.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
ismail
Şöyle bir şey var herhangi bir oyun çıktığı yıla göre eleştirilir 2024 yılında mario 2D sevmedim diyebilir miyiz mesela, arkadaşın hatası bu 10 senelik oyuna bugün eleştiri yapıyor, bu konuyu 9 sene önce açmalıydı, GOW örneği mesela 2018 de çok kaliteli hissettiriyordu 2024 te o kaliteyi koruyamadı ama kalkıp oyuna çöp diyemez kimse.

Half life 2 mesela 20 senelik oyun fakat günümüzde çoğu oyundan daha kaliteli fizikleri var daha örnek verebilirim GTA 4 oyun fizikleri hiçbir oyunda yok.

Onu bırakta enis abiden ne istiyon evde sopamı attılar neyin kin ve öfkesi bu.
Konuyu neden 9 sene önce açması gereksin ki? witcher 3 2015 şartlarında da kötü bir oyun.Rpg adı altında çıkan uncharted vari bir aksiyon macera oyunu witcher...

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Abdullah
Steamda %96 alan bir oyunu gelip çöp berbat diyip Enisin fotoğrafını koyarsan bence burada ilgi çekmeye çalışmak için yazılmış bir post. Dersin ki bana hitap etmedi bu kadar.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,750
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Hayatımda gördüğüm en ovarreted oyun bu olabilir savaş mekanikleri mobil düzeyde ana karakter desen tepki bile vermiyor 10 dakika da iade ettim tek kelime ile çöp şu şahısa tek kelime dahi etmek istemiyorum
Her oyun herkese hitap etmek zorunda değil bende mesela valorantı ve lölü sevmiyorum ama bu o oyunları kötü mü yapıyor hayır

The Semih

80+ Silver
witcher 3 2015 şartlarında da kötü bir oyun
Dünyanın en kusursuz en kaliteli oyununu yapsalar bile dünyada illaki muhalefeti çıkacağı için sana witcher 3 niye sevmiyon diyemem kendi düşüncen, olasılıklara bakılıyor benim oyunu sevmem senin sevmemen birşeyi değiştirmeyecek, Witcher 3 ve Baldurs gate 3 oyun dünyasına katkısı çok büyük oyunlar.

Witcher 3 sevmeyen adam baldurs gate 3 ü asla sevemez muhtemelen onuda eleştiriyorsunuzdur.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
pcustasi1
beğenmediysen oynama kardo roblox oyna sen robux kasarsın

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Mehmet

The Semih

80+ Silver
Troll değil gerçekler

Fanım demiyor hala şu rezalet oyunu savunuyor rdr 2 dersin tamam Gow dersin tamam last of us dersin tamam ama witcher ne abi🤮
Dalga geçiyorum olum anlamadın mı ? RDR2- Elden Ring - GOW - Last of us bunlar en sevdiğim oyunlar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,491
Üyeler
142,934
Son üye
omr2w
Top Bottom