Neler Yeni

Logitech F710 2024 de hala alınır mı?

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
murat
f710 kesinlikle önermem hayatımda kullandığım en kötü gamepad olabilir. çakma ps3 kolu bile daha ergonomik. 200 saat fifa oynamıştım ps4 koluna geçince dünyam değişti.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198301028968/
Discord
yusakaraa
The Crew Motorfest oynamak için alacağım. Yıl 2024 hala alınır mı? diye düşünüyorum. Yakın fiyatlı bir şey düşündüm ama bilinmeyen marka almak istemiyorum. Kaliteli bir marka olsun istiyorum. Öneriniz var mı? (2. El istemiyorum)
Gamepad konusu açıldıysa damlarım..
Öncelikle bütçe, kullanılacak cihaz, aranan spesifik özellikler, oynanacak oyun türü, istenilen bağlantı türü (kablolu, kablosuz, bluetooth gibi kriterleri benimle paylaşırsan sana olabildiğince en uygununu önerebilirim.
Özellikle ellerinin boyutunu, el terleme sorunun olup olmadığını, Xbox veya PS jostick düzenlerinden hangisini tercih ettiğinide eklersen güzel olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 sene içinde bozulmayan ürünü yok da o yüzden
7 yaşındaki f710 ile kahkaha attık :p

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Öncelikle bütçe, kullanılacak cihaz, aranan spesifik özellikler, oynanacak oyun türü, istenilen bağlantı türü (kablolu, kablosuz, bluetooth gibi kriterleri benimle paylaşırsan sana olabildiğince en uygununu önerebilirim.
Özellikle ellerinin boyutunu, el terleme sorunun olup olmadığını, Xbox veya PS jostick düzenlerinden hangisini tercih ettiğinide eklersen güzel olur.

Benim f310 30 kere tamir gördü herhalde kaç mouse kaç kulaklık öyle biraz da şans işi ama logitechten olmaz aga

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
Discord
yusakaraa
Benim f310 30 kere tamir gördü herhalde kaç mouse kaç kulaklık öyle biraz da şans işi ama logitechten olmaz aga
Teknoloji biraz şans işi bro. En kalitelisini bile alsan saçma sapan bozulabilir. Logitech bence fiyat performans olarak güzel. Neticede verdiği özellikleri başka bir firmada %50 pahalıya alıyorsun. Ürünleri ise çoğunlukla dayanıklı, şahsen benim ve çevremdekilerin deneyimi o yönde.
710 konusuna gelirsek onun kalitesinde gamepad bulana kadar kaç tane model denedim ben bile bilmiyorum. Tek eksileri bağlantı formatı/kalitesi ve ergonomisi. Adeta Hall Effect kalitesinde Joysticklere ve Tetiklere sahip.
Ona en yakın SteelSeries Stratus+ var mesela onu kullanıyorum, hemen hemen tüm hissiyat f710 ama ergonomi daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer

2.5K BÜTÇE - R1 R2 L1 L2 Hassasiyeti önemli -KABLOSUZ wirelless

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Muhammet TAN

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
Discord
yusakaraa
2.5K BÜTÇE - R1 R2 L1 L2 Hassasiyeti önemli -KABLOSUZ wirelless
Ergonomisine bayılırsınız, titreşim yok, telefon tutacağı vb var. Hem pc, hem mobil uyumlu. Jostick ve tetik hassasiyeti gayet güzeldir.

Hall effect tetikler ve Alpine joystickler mevcut, titreşim yok, yine çoklu platform.
Fakat kablosuzda usb donglesi yok sadece bluetooth ve adaptör ile çalışmaz, PCI bluetooth veya anakarta entegre olmalı.

Son olarak bütçeyi biraz arttırarak dünyanın en iyi gamepadları sırasında çok rahat ilk 10da yer edinecek bir model alabilirsin;
Özelliklerini yazamam çok uzun sürer :D

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
The Crew Motorfest oynamak için alacağım. Yıl 2024 hala alınır mı? diye düşünüyorum. Yakın fiyatlı bir şey düşündüm ama bilinmeyen marka almak istemiyorum. Kaliteli bir marka olsun istiyorum. Öneriniz var mı? (2. El istemiyorum)
Taksit felan almışken al XBOX. Bir daha uğraşma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer
Bilinmeyem marka dediğin markanın Direkt olarak Xbox la anlaşması var.
demek istediğim. En iyi marka bile olsa alt marka olduğu için kalitesiz oluyor genelde. Alt markaların amacı zaten uygun fiyatlı bir ürün çıkartıp satarlar. Emin değilim ama direkt güzel markaya bağlı bir gamepad düşünüyorum.(Genelleme yaptım)

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Ömer Aslan
Ergonomik değil parmak yoruyor. Alınmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular