Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1.345 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless)

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
talha şahin
Ak820 Pro 140 TL vergiyle 2 gün önce, Cidoo ise vergisiz olarak bugün gümrükten geçti. Darısı tüm arkadaşların başına. Teşekkürler Gümrük Memurları <3

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
YUNUS
BENİMKİDE KARGODA ARKADAŞLAR
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ak820 Pro 140 TL vergiyle 2 gün önce, Cidoo ise vergisiz olarak bugün gümrükten geçti. Darısı tüm arkadaşların başına. Teşekkürler Gümrük Memurları <3
HHOCAM HANGI FİRMA İLE GELDİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammet
Az önce PTT ile teslim edildi siparişim. Ürüne karşı taraf 12 dolar yazmış. PTT incelemede 70 DOLAR göstermiş. 45 dolarlık siparişe 690 TL vergi ödedim. Kuryeye diyorum 45 dolara 690 vergi mi olur diye abi uzaya çıkıyoruz normaldir diyor :confused:

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Muhammed emin efe
Az önce PTT ile teslim edildi siparişim. Ürüne karşı taraf 12 dolar yazmış. PTT incelemede 70 DOLAR göstermiş. 45 dolarlık siparişe 690 TL vergi ödedim. Kuryeye diyorum 45 dolara 690 vergi mi olur diye abi uzaya çıkıyoruz normaldir diyor :confused:
Firmada mal. Bari düzgünce düşük göster adamlar inanır mı 12 dolar olduğuna.

Exhos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Zekeriya T
Benim ürünede olduğu fiyattan gösterin dedim düşük göstermişler 700 lira kitlicekler çok yüksek ihtimal.

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Burak
Firmada mal. Bari düzgünce düşük göster adamlar inanır mı 12 dolar olduğuna.
Düşük gostermeyle pek alakası yok 15 dolarlık sipariş verdim 700₺ vergi geldi. Kafalarına göre veriyorlar 500₺ lik keycaps için 700₺ vergi geldi 😀

Exhos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Zekeriya T
Düşük gostermeyle pek alakası yok 15 dolarlık sipariş verdim 700₺ vergi geldi. Kafalarına göre veriyorlar 500₺ lik keycaps için 700₺ vergi geldi 😀
Pes doğrusu yani 500 TL lik keycapse de geliyosa nası bir kafa yapısında bunlar anlamadım benzeyen her ürüne sabit vergi mi kesilir ya da firmayı kafayı takmış bunlar her ucuz mala 700 TL vergi kesin diye bir yasa çıktı da bizim mi haberimiz yok firmanın cezasını biz çekiyoruz.

Birde ptt de hiçbir veri yazmıyor sonrada giriyorlar dimi vergi ücretini 0 TL yazıyor çünkü bende

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Muhammed emin efe
Pes doğrusu yani 500 TL lik keycapse de geliyosa nası bir kafa yapısında bunlar anlamadım benzeyen her ürüne sabit vergi mi kesilir ya da firmayı kafayı takmış bunlar her ucuz mala 700 TL vergi kesin diye bir yasa çıktı da bizim mi haberimiz yok firmanın cezasını biz çekiyoruz.

Birde ptt de hiçbir veri yazmıyor sonrada giriyorlar dimi vergi ücretini 0 TL yazıyor çünkü bende
Gümrükten çıkınca vergi yazar. Onun dışında muhtemelen firma herkesin ürününe 13-14 dolar yazdığı için artık herkese aynı fiyat geçiriyorlar. Cimer'e yazınca anca tekrar getirin kontrol edelim diyorlar. Ben Cimer'e mesaj attım değeri düşük gösterilmiş ürünlerin fiyatını biz belirleriz diye dönüş yaptılar. Zaten Buyukcekmece ye gidene kadar kurtarmaya çalıştığım vergi masrafı çıkar. Her türlü vergi kesiyorlar anca yarıya indirirler. Uğraşmadım o yüzden. Ama siz de cimer e yazın hakkınızı arayın. Yanlarına kalmasın belki devletin bile haberi yok. Ptt memurları büllül keyfine araştırma yapmadan vergi kesiyor bildiğin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,672
Üyeler
142,006
Son üye
Mr.Poke
Top Bottom