Neler Yeni

1 defaya mahsus nargile içmek

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Uucz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Bayvan
Hocam şaka amaçlı mı yoksa bir zararı var mı cidden 😀
Kardeşim valla ben sigara içmem ama nargile severim. Ha sana tavsiye eder miyim kesinlikle etmem. Başlama çünkü sigara gibi bağımlılık yapıyor. Nikotinli olanından bahsediyorum. (Nikotinsiz olanı da varmış ama yine de içeceksen bile Nikotinsiz iç,onu da mümkünse haftada bir veya ayda bir iç. Nikotinsiz bağımlılık yapıyor mu bilmiyorum ama yapmaz sanırım. Tabi içmezsen de sen bilirsin.) Bende çok iradeliyimdir. Zaten arada bir içerim zevkine ama sen başlama. Üst üste içince bağımlılık başlıyor. Bende taş patlasa yılda 2 3 kez içerim. Bağımlı olmayayım diye. He olsam da sorun olmaz iradem sağlam ama yine de insan bazen zevkine yenik düşüyor. Bağımlı oluyor. Bırakması zor oluyor. Çok sorun olmaz ilk denemede en fazla başın döner o da geçici zaten 1 saate falan gider.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kuzenim var her gün kendi yapıp içiyor zarar verse ona verirdi
Zarar veriyor sonuçta sigaranın meyveli hali. Bildiğin sigara gibi akciğere zarar veriyor. Tabi uzun vadede zarar verdiği için 10 yıl gibi uzun süre yani sigara gibi. Size öyle geliyor. Bunu söylemek bana acı veriyor. Çünkü ben nargile çok severim. Ama içecekse bile her gün içmesin. Zararlı olmasa her dakika içerim🤠 Düşün bunu nargile seven birisi söylüyor. Artık ne kadar zararlı olduğunu sen düşün.

Son düzenleme:

kerem564

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
kerem korkmaz
Teşekkürler hocam , ama kötü alışkanlık edinmemeye kendime sözüm var çünkü hayatım boyuncada sağlıklı yaşamak ve sigara ve diğer tütün ürünlerini içerek kendi derdim içinde neden boğulayım düşüncesi aklımdan çıkmıyor.
Vücuduma ve aileme ihanet edemem.
Ama bir defaya mahsus denemek istedim 😁
Bir daha da denemeyeceğim
Nargile bağımlılık yapmaz 1 defadan çok da bise olmaz ama içmemeni öneririm

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Arkadaşlar bugün ilk defa nargile içtim ve ilk içmeme göre biraz fazla içtim , aroma hafifti.
Bir daha içmeyeceğim , tek sefere mahsus zarar vermiş midir ?
hemen doktora görün ciğerlerin sönebilir

Uucz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Bayvan
nargileyi ilk çekişte ayak parmak ucuna kadar hissedersin :kekw::kekw:
Ben ilk içişimde başka boyuta gitmiş gibi mutlu olmuştum. Kafam da dönüyordu ama o hissi değişmem.

Nargile bağımlılık yapmaz 1 defadan çok da bise olmaz ama içmemeni öneririm
Nasıl yapmaz. Ben 1 yıldır içmememe rağmen canım çekiyor. Hadi beni geçtim. Sonuçta sigaranın meyveli hali. Duman çıkıyor. İçinde sigaradan %70 daha fazla nikotin varmış. Netten baktım.

Ekler

• Screenshot_2022-11-27-15-16-12-511_com.kiwibrowser.browser.jpg
    Screenshot_2022-11-27-15-16-12-511_com.kiwibrowser.browser.jpg
    427.6 KB · Hit: 20

kerem564

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
kerem korkmaz
Ben ilk içişimde başka boyuta gitmiş gibi mutlu olmuştum. Kafam da dönüyordu ama o hissi değişmem.

Nasıl yapmaz. Ben 1 yıldır içmememe rağmen canım çekiyor. Hadi beni geçtim. Sonuçta sigaranın meyveli hali. Duman çıkıyor. İçinde sigaradan %70 daha fazla nikotin varmış. Netten baktım.
Senin içtiğin tütünde nikotin olabilir nikotinsiz Nargile tutunleri var geçtiğimiz yaz her hafta en az 3 kere içiyordum şuan canım falan çekmiyor olsa içerim ama 😄

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Uucz

Uucz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Bayvan
Senin içtiğin tütünde nikotin olabilir nikotinsiz Nargile tutunleri var geçtiğimiz yaz her hafta en az 3 kere içiyordum şuan canım falan çekmiyor olsa içerim ama 😄
Olabilir bilmiyordum. Muhtemelen dediğin gibidir. Genelde kafelerde içiyorduk nikotinli olması normaldir. Nikotinsiz olduğunu öğrendiğim iyi oldu. Benim mesai başlar.🤠 Nargile ortaya gelince 4 kişiyiz %60 ben %40 3 kişi içiyor. Bizim nargilenin 2 kömürü bitiyor hep beraber içiyoruz. Tabi yine ben çoğunlukta içiyorum. Onlar artık içemiyor ben 1 tane daha kömür istiyorum ta ki kafeden gidene kadar. Tabi tadına doyum olmaz. Bende aşırı severim. Ama kimseye tavsiye etmem yine de.

Top Bottom