Neler Yeni

1 defaya mahsus nargile içmek

Uucz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Bayvan
Senin içtiğin tütünde nikotin olabilir nikotinsiz Nargile tutunleri var geçtiğimiz yaz her hafta en az 3 kere içiyordum şuan canım falan çekmiyor olsa içerim ama 😄
Kardeşim sen anlıyorsun sanırım nargileden. Büyük nargile ile küçük nargile arasında fark var mıdır? Küçükler sanırım büyükler ile aynı dumanı veriyormuş. Ben hiç küçük içmedim. Sence 120 TL ye küçük almak yeterli mi yoksa büyüğünün yerini tutmaz dersen 300 TL verip büyük mü alayım? Bu arada en fazla 2 veya nadirde olsa 3 kişiyle içeceğiz. 1 yılın 360 günü ben tek içiyorum. 5 günde arkadaşlarla falan çok buluşma şansımız olmuyor. Küçük yeter mi?

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Ben de bir kere meraktan denemiştim. Hiç bir şey anlamadığım için bir kaç kez daha denemiştim. Hep böyle merak ile başlar bu işler ve bir türlü o merakını gideremezsin. Çünkü başkalarının bundan aldığı keyfi sen alamazsın.

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
Arkadaşlar bugün ilk defa nargile içtim ve ilk içmeme göre biraz fazla içtim , aroma hafifti.
Bir daha içmeyeceğim , tek sefere mahsus zarar vermiş midir ?
bir zamanlar üniversitedeyken bir arkadaş vardı nargile ve sigara içerdi zırt bırt günün birinde kanser olduğunu öğrendik ondan sonra da görmedik zaten...

kerem564

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
kerem korkmaz
Kardeşim sen anlıyorsun sanırım nargileden. Büyük nargile ile küçük nargile arasında fark var mıdır? Küçükler sanırım büyükler ile aynı dumanı veriyormuş. Ben hiç küçük içmedim. Sence 120 TL ye küçük almak yeterli mi yoksa büyüğünün yerini tutmaz dersen 300 TL verip büyük mü alayım? Bu arada en fazla 2 veya nadirde olsa 3 kişiyle içeceğiz. 1 yılın 360 günü ben tek içiyorum. 5 günde arkadaşlarla falan çok buluşma şansımız olmuyor. Küçük yeter m
Kardeşim sen anlıyorsun sanırım nargileden. Büyük nargile ile küçük nargile arasında fark var mıdır? Küçükler sanırım büyükler ile aynı dumanı veriyormuş. Ben hiç küçük içmedim. Sence 120 TL ye küçük almak yeterli mi yoksa büyüğünün yerini tutmaz dersen 300 TL verip büyük mü alayım? Bu arada en fazla 2 veya nadirde olsa 3 kişiyle içeceğiz. 1 yılın 360 günü ben tek içiyorum. 5 günde arkadaşlarla falan çok buluşma şansımız olmuyor. Küçük yeter mi?
Kusura bakma yeni gördüm mesajı küçükle büyük arasında hiçbir fark yok belki kucuk büyüğe göre biraz daha az duman çıkarır onun dışında tadını falan değiştirmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,793
Üyeler
138,409
Son üye
Sinan sezgin
Top Bottom