Neler Yeni

14 yaşında nasıl para kazanabilirim

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
tatiller hariç çalışamam haftasonlarıda çalışabilirim şuanlık 30 level lol hesabı yapıp plat yapıp satacağım başka napabilirim acaba
mesela yaz tatilinde nerde çalışabilirim

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,769
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
tatiller hariç çalışamam haftasonlarıda çalışabilirim şuanlık 30 level lol hesabı yapıp plat yapıp satacağım başka napabilirim acaba
Nerde yaşıyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kaan Yurtaçan
Merhaba growtopia adlı oyunu deneyebilirsin benim bi arkadaşım iyi para kazanmıştı o oyundan
Mesaj otomatik birleştirildi:

benle yaşıtsın discordun varsa beraber bişeyler bulabiliriz istersen

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
knk anen baban veya abın ablan halka arzlara kendisi katılmıyorsa git hesaplarını al halka arzlara gir haftalık duruma göre 1k ya kadar kazanc yaparsın sana fazlasıyla yeter. YTD

onun dısında hesap satmayla fln uğraşma ona verdiğin zamanı kendine versen alcağın paradan 100 kat daha değerli bir şey kazanmıs olursun.

Zepett8

80+ Bronze
Arkadaşın dediği gibi borsaya girmeni öneririm anneme, babana, ablana, abine fln danışıp onların adına. Eğer izin vermezlerse Bionlukta freelance çalışabilirsin logo müzik fln yapabiliyorsan. Tabi onun içinde velilerinden izin alman lazım.

Dušan Tadić

80+ Silver
Bionlukta elinden geldiğince bir şeyler yapabilirsin. Yapay zekayı kullanarak yine birçok şey yapabilirsin. İlgi alanların hakkında yt kanalı veya İnstagram sayfası açabilirsin.
Zamanında ben de bu işlere çok kafa yordum ama bir tık boş işler bunlar. Gerekli mesaiyi harcayarak elbette güzel paralar kazanabilirsin ama emin ol bu yaşlarda kendini geliştirmek çok daha önemli.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
hesap satışının yasak olduğunu umarım biliyorsundur.
ben de 13-14 yaşlarımdayken para kazanmaya çok özenirdim ama inan ailenin maddi durumundan ötürü "para kazanmam gerek" gibi bir kaygın yoksa hiç boşuna uğraşma, sorumluluklarını bilsen yeterli.
Ha çok çalışmak istiyorsan tanıdık pide fırını bakkal falan bul ayak üstü çalış. işsiz gibi lol hesabını 30 seviye yapıp satmaktan daha çok kazandırır.

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
Ben coc satarak araba aldım

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
beyler sanayide çalışacağım anemin tanıdık var kaç tl alırım bide kalan zamanımda lol hesabı satarım ordan gelen az parayla da iddaa deniyebilirim sanayiden gelenidi biriktiririm

Top Bottom