Neler Yeni

3 ay Sporda ne kadar gelişim olur?

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
Haklısın, ilk seviyede alışmak zor olur bıkar. Senin dediğin gibi şimdilik şekerden yağdan uzak durup ileride düzgün bir beslenme yapması daha mantıklı olur
Fakat arkadaş 3 ay da dediği için maksiumum sonucu görebilmesi için kalori sayarak beslenmesi lazım
samsunun neresi?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,860
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
186 boy 65 kiloyum ben aşırı zayıf gözükmüyorum sen nasıl zayıfsin 😅

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Umut Göncü
Arkadaşlar spora başladım 1 sene gitcem ama yazin 3 ay boyunca ne ladar gelişim olur ben 1.73 civarı 68 kg yim ama aşırı zayıf gözüküyorum yani anladınız kilomla görünüşüm bir değil
Düzgün program uygularsan ve sağlıklı beslenirsen 2 ayda tamam

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
Evde yapan birisi olarak söylüyorum gerekli supplementleri kullan ve mümkün olduğun da kaldırabildiğin vücudunun alışık olduğu bir ağırlık max set ve tekrar çıkar öğün konusunda şöyle diyim herkes 4 - 5 öğün yemek ye diyo ama o kısma kadar çıkamazsan da sağlam şeyler tüketmeye bak et tavuk balık yumurta yeşillik eğer ki bunları yiyipte hala vücuduna yeterli karbonhidrat ve proteini sokamadığını düşünürsen gainer ve izole whey kullan uykunu ihmal etme dinlenme günlerinde bol bol yemek yemeye çalış her şeyden en önemlisi ayna karşısına çıktığın da gelişim görmek istiyorsan o max set ve tekrarları çıkar. Kendimden örnek vereyim 3 hafta önce ilk başladığım da sağ bicepsim 36 cm idi şuan 4.haftaya giriyorum 39 cm ve o gelişimi hissediyorum yağ oranım ise %15 yani her şey düzene ve disipline bakıyor alt tarafı çalıştırmayı çok sevmiyorum karın kası bacak vs ama ufak ufak zorlaya zorlaya gerekirse molaları arttıra arttıra alışıyorum ufaktan karın kaslarım bile belirginleşti o yüzden 3 ay 6 ay gibi süreler koyma kendine sağlam parçalı bir vücut için çoook uzun yıllar uğraşman lazım en az 2 sene.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,636
İsim
Emre
Discord
necromancerr
normalde 1-2yıldır yapan biri 3ayda öyle yakından bakmadıkça çok değişim kaydedemez. Ama yeni başladığın için 3ayda düzgün beslenip sağlam idmanla 3kg kas koyabilirsin. 3kg kas hiç fena değil tişörtten kolun biraz daha büyük durur şuanki halinden öyle diyim. Ama öyle çok bişey bekleme 3ayda vücut yapmak yıllar gerektirir
Hocam ben 1.80 110 kgdim en son bacağımı kırınca bu kilolara çıktım 85 civarıydım 17 yaşındayım ortalama nası beslenmem lazım yağ yakmak için birde hangi supplementi önerirsiniz

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Muhteşem
Reaksiyonlar: Alpl

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
186 boy 65 kiloyum ben aşırı zayıf gözükmüyorum sen nasıl zayıfsin 😅
185 65 kiloysan çok zayıf görünürsün bunun kaçarı yok sanki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar şuan öyle bir düzen yok ama sadece dikkat ediyorum her öğün en az 2 yumurta yiyorum şekerli şeylerden kaçınıyorum bide spordan önce mi yemek daha mantıklı spordan sonramı spordan önce yersem saat gec oluyor biraz bişey farkeder mi
Niye her öğün yumurta yiyorsun ? Sabah ye yumurtanı öğlen akşam tavuk ye

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner

-CrawL

80+ Gold
Hocam ben 1.80 110 kgdim en son bacağımı kırınca bu kilolara çıktım 85 civarıydım 17 yaşındayım ortalama nası beslenmem lazım yağ yakmak için birde hangi supplementi önerirsiniz
kalori açığı yarat kalori ihtiyacınından -500kalori az al temiz beslen haftada 2-3gün kardio haftada en az 3gün ağırlık antrenmanı. Supplemente gerek yok.

simp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cimbomlu Kurt
bi anda gelişim olmaz yağ yakarsın göbeği toplarsın belkı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,860
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kral vücut yapisi ya aslinda sadace kolumd abir anormallik var bacağım flanda kalin ama kol aşırı zayıf
Benimde öyle bacaklar kalın kollar ince 😂

185 65 kiloysan çok zayıf görünürsün bunun kaçarı yok sanki

Niye her öğün yumurta yiyorsun ? Sabah ye yumurtanı öğlen akşam tavuk ye
Çok zayıf gözükmüyorum zayıf gözüküyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner
kalori açığı yarat kalori ihtiyacınından -500kalori az al temiz beslen haftada 2-3gün kardio haftada en az 3gün ağırlık antrenmanı. Supplemente gerek yok.
Hocam suan en mantıkli yiyecekler haşlanmış yumurta ve yulaf gibi geldi hele hele yulaf bu yulafı nerden bulabilirim ve türü varmı hangisinden almalıyım

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Erdoğan Aktaş
Arkadaşlar spora başladım 1 sene gitcem ama yazin 3 ay boyunca ne ladar gelişim olur ben 1.73 civarı 68 kg yim ama aşırı zayıf gözüküyorum yani anladınız kilomla görünüşüm bir değil
3 ayda hareketlerin düzgün formunu anca öğrenirsin

Top Bottom