Neler Yeni

4.500 TL'ye Hawk Future Alınır mı?

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Furkan Harmancı
hocam menunmusunuz bi sıkıntı varmı kırılma süngerde çökme...vb ve 1,85boy 95 kiloyum sizce sıkıntı çıkarmı sağlammı koltuk
Kedim bir ipini çıkardı sadece onun dışında taş gibi güven veriyor. (Boy:188 kilo:103)

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
burak karadağ
hocam menunmusunuz bi sıkıntı varmı kırılma süngerde çökme...vb ve 1,85boy 95 kiloyum sizce sıkıntı çıkarmı sağlammı koltuk
ilk 1 hafta çok memnundum fakat aldığımdan beri gıcırdama sesi var sol kolçak çöktü ve artık oturmaktan süngerini popomda hissediyorum memnunmuyum değilim ama sandalyede oturmaktan iyidir

Aybarss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aybars
ilk 1 hafta çok memnundum fakat aldığımdan beri gıcırdama sesi var sol kolçak çöktü ve artık oturmaktan süngerini popomda hissediyorum memnunmuyum değilim ama sandalyede oturmaktan iyidir
Gıcırdama çok sıkıntı değil ama süngerleri önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kedim bir ipini çıkardı sadece onun dışında taş gibi güven veriyor. (Boy:188 kilo:103)
Hocam sizin süngerlerde rahatsızlık varmı çökme...vb

2-3 gün önce sipariş verdim hawk future modelini inşallah pişman etmez

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Gıcırdama tüm koltuklarda olur dostum. Senede 1-2 defa bağlantı somunlarını yağla bakımını yap geçer.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
burak karadağ
Gıcırdama tüm koltuklarda olur dostum. Senede 1-2 defa bağlantı somunlarını yağla bakımını yap geçer.
yağladım gıcırdama geriye yaslanınca devam ediyor

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Furkan Harmancı
Ben problem yaşamadım memnunum biraz sıcaklatıyor kumaş olmasına rağmen onun dışında problem yok. Sadece kol kısımları biraz sallanıyor bence normal.

Mediamarktta hpnin oyuncu koltuğunu denedim keşke onu alsaydım dedim. Daha rahattı ama memnunum genel olarak

Top Bottom