Neler Yeni

40k civari telefon onerisi

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Eren
yeni telefon alicam 40k civari cok cikamama en iyisi hangisi
xiomi 14
iphone 14
Samsung s24
veya tavsiyeniz varsa

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,803
İsim
Mehmet Aslan
En İyi Cevap
3
S23 :D

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,803
İsim
Mehmet Aslan
xiomi 14
iphone 14
Samsung s24
veya tavsiyeniz varsa
xiaomi 14 ün kamerası sağlammış diye duymuştum. İşlemcisi de baya güçlü. s24 de çok güzel cihaz ama samsung işlemciden dolayı mesafeliyim. Apple in düz modellerini pek umursamıyorum bahsetmeye lüzum yok. Bu hafta poco nun yeni lansmanı var f6 pro tanıtılacak, oled panelle gelecek söylentileri var onu beklemeni öneririm. Onun dışında bütçe arttırabilseydim Honor magic 6pro alabilirdim. Çıkamazsan bütçende xiaomi 14 alırdım diye düşünüyorum :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,839
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
yurt dışı s23 ultra alırdım ki öyle yaptım.

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yurt dışı s23 ultra alırdım ki öyle yaptım.
hocam kaxak xiomi kullaniyorum redmi note 11 pro diye bisey illallah ettim dosyalara giriyorum orda bile reklam veriyor kamera ilkte iyiydi les gibi oldu guneste bi tek biraz iyi donmalar kasilmalar vs vs hersey var tek iyi yani hizli şarj şarjini begeniyorum hizli olmasi cok avantajlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

xiaomi 14 ün kamerası sağlammış diye duymuştum. İşlemcisi de baya güçlü. s24 de çok güzel cihaz ama samsung işlemciden dolayı mesafeliyim. Apple in düz modellerini pek umursamıyorum bahsetmeye lüzum yok. Bu hafta poco nun yeni lansmanı var f6 pro tanıtılacak, oled panelle gelecek söylentileri var onu beklemeni öneririm. Onun dışında bütçe arttırabilseydim Honor magic 6pro alabilirdim. Çıkamazsan bütçende xiaomi 14 alırdım diye düşünüyorum :)
bana xiomi 14 daha mantikli geliyor ama herkes iphone bi farkli diyor honor vs aklimdan gecmiyor pek düşünmüyorum

önceliğiniz nedir ? kamera , işlemci vs
ortaya karisik bu paraya en iyisinden

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,839
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
hocam kaxak xiomi kullaniyorum redmi note 11 pro diye bisey illallah ettim dosyalara giriyorum orda bile reklam veriyor kamera ilkte iyiydi les gibi oldu guneste bi tek biraz iyi donmalar kasilmalar vs vs hersey var tek iyi yani hizli şarj şarjini begeniyorum hizli olmasi cok avantajlı

bana xiomi 14 daha mantikli geliyor ama herkes iphone bi farkli diyor honor vs aklimdan gecmiyor pek düşünmüyorum

ortaya karisik bu paraya en iyisinden
ben s23 ultrayı xiaomi 14 e tercih ederim samsung yazılım, stabilite ve sosyal medya gibi konularda önde şahsen.

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Anıl Bostancı
Şuanda f/p oranı en yüksek cihaz yurtdışı S23 ultra ama yurtiçi alacaksan da yatırımlık düşünüyorsan iPhone kullanmak için xiaomi 14

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
xiomi 14
iphone 14
Samsung s24
veya tavsiyeniz varsa
S24+ (Diğer adıyla S24 Plus) alın bence. Fiyatı tam 40 bin TL ve S24 Ultra' nın yapabildiği neredeyse herşeyi yapabiliyor. Xiaomi 14' dende daha mantıklı.

Son düzenleme:

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Eren
iPhone un ayri bi havasi var ama uzun zaman kullanacagimi dusundugumde samsung daha cekici gelebiliyor ama iphone de daha guzel kararsiz kaldim gidip geliyorum 😂😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,666
Üyeler
145,229
Son üye
Erdemke19
Top Bottom