Neler Yeni

64 mp fotoğrafı destekleyen telefon uygulaması

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cem Aydar
Selam, mobil fotoğrafçılıkla uğraşıyorum ve geçen gün telefon değiştirdim. Telefonda 64 mp kamera var, normal kamera menüsünde 64mp kamera ile fotoğraf çekmek için seçenek var fakat pro mode'a geçtiğimde, 64 mp seçeneği yok ve ben bunun olmasını istiyorum. Bunun için bir kamera uygulaması var mı acaba, 64 mp çekimi destekleyen bir kamera uygulaması? şimdide teşekkürler

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,744
İsim
göksel yurtcan
sizin kameranız 64mp değil programsal olarak 64 mp kayıt ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cem Aydar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
Hacı
Google cam bakabilirsiniz.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,744
İsim
göksel yurtcan
evet bunun farkındayım ama sonuçta kalite yükseliyor ve bu benim işime geliyor açıkçası, farklı bir yöntemle eğer 64 mp ve üzerine yükseltmeyle alakalı bir fikir olursa ona da okey olabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

infinix note 30 hocam
dediğinizi çözemedin sizin telefonunuzun kamera uygulaması ile çözünürlüğünüz dijital olarak zaten yükseliyor başka yöntemi olduğunu sanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cem Aydar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dediğinizi çözemedin sizin telefonunuzun kamera uygulaması ile çözünürlüğünüz dijital olarak zaten yükseliyor başka yöntemi olduğunu sanmıyorum
hocam zaten benim de aradığım şey 64 mp'i destekleyen başka bir kamera uygulaması, eğer varsa.

Google cam bakabilirsiniz.
baya bir videosunu izledim fakat kimse ne çözünürlükle alakalı konuşmuş, ne de pro mode özellikleri var mı diye. benim aradığım bu ikisini içeren bir uygulama, eğer varsa direkt indireyim gcam'i

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
Hacı
hocam zaten benim de aradığım şey 64 mp'i destekleyen başka bir kamera uygulaması, eğer varsa.

baya bir videosunu izledim fakat kimse ne çözünürlükle alakalı konuşmuş, ne de pro mode özellikleri var mı diye. benim aradığım bu ikisini içeren bir uygulama, eğer varsa direkt indireyim gcam'i
Çözünürlük 64Mp değil fakat foto olarak baya müthiş çeken sürümleri var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,450
Üyeler
142,737
Son üye
KediYiyen
Top Bottom