Neler Yeni

Öneri 750 USD Bütçe Telefon Tavsiyesi

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Bütçe 750Usd
Yurt dışından 650USD ye Xiaomi 13t-13t pro getirtebiliyorum. Kayıt problem değil.

Ama amiral gemisi serisi olmadığı için bir süre sonra kasma yapacağını düşünüyorum. Sizce bu telefonu almam mantıklı mı? Eğer degilse bu bütçede yurtiçi telefon önerir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Ali
Xiaomi 13T Pro tavsiye ederim. Türkiye'de direnç kayıtlı bir şeklide alabilirsiniz. Orta segment cihazlar bile donma kasma yapmazken bu modellerde öyle bir sorun asla olmaz. Oyun ve kamera olarak tam puan veriyorum. Ben daha minimal olmasından dolayı Xiaomi 13 tercih ediyorum.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomi 13T Pro tavsiye ederim. Türkiye'de direnç kayıtlı bir şeklide alabilirsiniz. Orta segment cihazlar bile donma kasma yapmazken bu modellerde öyle bir sorun asla olmaz. Oyun ve kamera olarak tam puan veriyorum. Ben daha minimal olmasından dolayı Xiaomi 13 tercih ediyorum.
Direnç kayıtlı ne oluyor hocam bilgim yokta aciklayabilir misin?

Uzun kullanımda kasma yapmamasını istiyorum bu konuda güvenilir mi?

Daha onceleri redmi note 7, poco x3 falan kullandim bir süre sonra hep kasma yaptı

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Ali
Direnç kayıtlı ne oluyor hocam bilgim yokta aciklayabilir misin?

Uzun kullanımda kasma yapmamasını istiyorum bu konuda güvenilir mi?

Daha onceleri redmi note 7, poco x3 falan kullandim bir süre sonra hep kasma yaptı
Sorularınızı tek tek yanıtlayacağım.

1- Direnç kayıt cihazın içi açılır ve müdahalede bulunulur. Ardından kayıt yapılmaya müsait hale gelir. İşin ehli insanlar yaparsa sıfır sıkıntı ile kullanırsınız. İşi bilmeyenler yaparsa cihazı bozma ihtimali çok yüksek. Bu sebeple bunu alacağınız yapan yerler çok önemli.

2- Uzun kullanımda kasma donma istemiyorsanız alabilirsiniz. Ben Xiaomi cihazları seviyorum neden mi Mi kilidi açıp keyfime göre rom atarım ve bug dolu yazılımlardan kolayca sıyrılabilirim. Bakınız Global rom Xiaomi Redmi Note 8 Pro kullandım. Sorunlar yaşayınca Eu Rom yükleyip keyifle donmadan kullandım.

3- Redmi Note 7 kronik sorunları olan Poco X3 F/P açısından güzel ama ağır gördüğüm için sattığım cihazdır. Hala Note 9S ve Note 8 Pro yedek cihaz olarak kullanırım. İki cihazda da en stabil Avrupa rom kurulu... En günceli değil en stabil araştırıp kurarım.

YouTube üzerinden kilit açma, rom atma gibi videoları çekip atmıştım. Sıkışırsanız yazabilirsiniz. AS MERT 🔥

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
hocam 12t pro kullandım ön kamera 1080 60 çekiyor bi üst modeli olan 13t pro 1080p 30 çekiyor bence 13t proyu yapamamışlar

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Ali
hocam 12t pro kullandım ön kamera 1080 60 çekiyor bi üst modeli olan 13t pro 1080p 30 çekiyor bence 13t proyu yapamamışlar
Hocam öyle bakarsak Mi 9T Pro gibi efsane bir tasarım ve kamera yapısından sonra gelenler üzdü. Ön kamerada içerik üretip sürekli video çekiyorsanız açıkcası iPhone veya Pixel öneririm.

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Muhammed Burak
Hocam öyle bakarsak Mi 9T Pro gibi efsane bir tasarım ve kamera yapısından sonra gelenler üzdü. Ön kamerada içerik üretip sürekli video çekiyorsanız açıkcası iPhone veya Pixel öneririm.
hocam ön kameradada 2024 yılına giriyoruz 30 fps sizcede az değilmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ona bakarsak tr fiyatı iphone 13 ile aynı hocam iphone 13 ön kamerada 4k 60 fps veriyor

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Ali
Mesaj otomatik birleştirildi:

ona bakarsak tr fiyatı iphone 13 ile aynı hocam iphone 13 ön kamerada 4k 60 fps veriyor
Oneplus ısrarla bir çok modelinde maşesef aynı ön kamerayı kullanıyordu. Haklısınız büyük ayıp. Benim için çok önemli değil. Ben arka kameralara sürekli işim olduğu için onu hiç umursamıyorum. Dediğim gibi çok profesyonel işim olsa Pixel 8 Pro yada 15 Pro tercih ederim.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,596
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
S23 düşündünüz mü hocam