Neler Yeni

🔥İndirim 900 GR Kakaolu Fındık Parçacıklı Krema 60TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,160
İsim
Diyarhan
Diğer ürünlerde %25 indirim varmış peynirler eh işte fiyatta

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
Senin idrakta sıkıntın var bence. Zaten en uygun yerde şuan 110 a satılıyor. Tadıbu dediğin ürün 300 küsür gramı 57 lira. Bunda da bakarsan fındık oranı ortalama sayılır denemekten ne gibi zarar gelecek yemeden onu al bunu al. Senin dediğin ürünü almayı millet bilmiyor mu? Bu avantajlı diye bu denenebilir beğenilmezse alınmaz. Kaldı ki bu üründe de palm yağı yokmuş zaten. Yani tadıbu dan sadece farkı fındık oranı fiyat gramaj olarak bakarsakta bu ürün şuan ondan 100 lira avantajlı oluyor sen bunu idrak et bi ondan sonra millete salla. Millette biliyor iyisini almayı sen tadıbuya türkiyede daha iyisi yok diyorsun gel ben sama ithal milka getiren market var bi tadına bak bakim tadıbu yiyecek misin daha :D ama fiyatıda 300 lira 200 gramı
oğlum cidden sen iyi değilsin kötü değil dedim ve cayır cayır yandın sen herhalde para verdin diye böyle yapıyorsun şeker ve bitkisel yağ başılmış cikolataya kadar düştüysen gir işe çalış evine ekmek götür acaba avrupada da böyle gencler var mıdır ucuz dıye bunyeye zarar veren şeyi alanlar sizin gibi 3.sınıf ülkesi olduğumuz her yerden belli adam şeker deposu ve yağ dolu cikolatayı övüyor bunu 60 tl verip bunyesine zarar verecegıne 60 tl yi yesin daha faydalı olur

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
knk ya siz kafadan eksıksınız tek tek laf anlatamıyorum herhalde ben de sana soruyortum sen uyus4turcu tattın mı zaralı oldugunu biliyorsun da kötü diyorsun bu üründe aynı olay bunu tatmam mı lazım illa içindekilere bakınca zaten ne olduğu belli yorum yapmak için yorum yapıyorsun o 5 ıqlu kafan ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şaka gibi ergenlere laf anlatmaya çalışıyorum ürün kötü diyince linc atıyolar sanki babasının malı her indirim güzel mi olacak genç insanlar var burada ürün kötü diyorsak kötü yani içindekilere bakman yeterli bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum adam kötü dedğim için demediğini bırakmamış ergen kardeşim sanki babasının fabrikası savunuyor

Alın abdurrahman tatlıcı tadıbu yu %35 fındık var bunun daha üstü yok türkiyede
Sende beyin varsa ben ermeniyim yemediği şeye çamur atan max TC vatandaşı. yemediği şeye iğrenç yazmışsın hâlâ konuşuyorsun komik ya

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
Senin idrakta sıkıntın var bence. Zaten en uygun yerde şuan 110 a satılıyor. Tadıbu dediğin ürün 300 küsür gramı 57 lira. Bunda da bakarsan fındık oranı ortalama sayılır denemekten ne gibi zarar gelecek yemeden onu al bunu al. Senin dediğin ürünü almayı millet bilmiyor mu? Bu avantajlı diye bu denenebilir beğenilmezse alınmaz. Kaldı ki bu üründe de palm yağı yokmuş zaten. Yani tadıbu dan sadece farkı fındık oranı fiyat gramaj olarak bakarsakta bu ürün şuan ondan 100 lira avantajlı oluyor sen bunu idrak et bi ondan sonra millete salla. Millette biliyor iyisini almayı sen tadıbuya türkiyede daha iyisi yok diyorsun gel ben sama ithal milka getiren market var bi tadına bak bakim tadıbu yiyecek misin daha :D ama fiyatıda 300 lira 200 gramı
ital getiren marka var dıyor bu yazın ingilteredeydim kral sen rahat ol ben yurtdışında da yedim burda da D:

o
o yüzden öneriyorum tadı en yakın o ve dolu dolu fındık kullandıkları için pahalı

o
o yüzden öneriyorum tadı en yakın o ve dolu dolu fındık kullandıkları için pahalı

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
@Mehmet Yılmaz toxic arkadaşları şutluyorsun şu arkadaşıda yollarmısın abi

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Arda Saraçoglu
Ben iade edicem marka ürünleri çogunlukla yasakli madde çikiyomuş

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Safa Beytullah kalaycı
2. Tane aldım temizinden sağok

Ben iade edicem marka ürünleri çogunlukla yasakli madde çikiyomuş
Daha önceden yedim tadı güzeldi pişman olmazsınız ne çıkıyormuş biz de bilelim

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Doğan gelişigüzel
60 tl den 1 adet aldım teşekkürler beğenirsek indirim olduğu zaman daha fazla alırız eyv :)

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Beyler kargoya verilmedi benimki 21 inde verilicek diyor anlamadım .d

Top Bottom