Neler Yeni

Acer 27" QHD IPS 170Hz 400nits Monitör UM.HX2EE.V23 - 6399TL

Fantastiktürk

80+ Bronze

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
731
İsim
Furkan Görür
Ürünü aldım çok iyiydi. 20 gün sonra iade ettim PC yi sattığım için

Fantastiktürk

80+ Bronze
Anladim hocam bizim şansımıza oxaman böyle çıktı 3 adet aldim hepsini iade ettim
"Arkadaslar hepiniz almışsınız ama bu paneller sorunlu ben 3 adet aldım iade ettim siyah ekran açın yandan bakin siyah tema yandan dikkatli baktığınızda yatay cizgileri goruceksiniz ben 3 adet aldim 3 undede vardı sizdekilerdede var farkında deilsiniz herkeze bol şans"

Bu sizsiniz herhalde. Komik. Bende böyle bir sorun yok. Alan diğerlerinde de çıkmadı. Daha yeni tekrar aldırdım.
Bir de "herkeste var ama siz farkında değilsiniz size kitliyorlar" tarzı bir yorum yapmişsınız.

Telefon kameramın odak, iso, shutter speed ve yakınlığıyla oynatarak zoraki çizgi içeren bir fotoğrafını çekebildim. Bu da normal. Gözle görülen herhangi bir kusur yok.

Edit: hort oldu kusura bakmayın unuttum.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hakan tunalı
"Arkadaslar hepiniz almışsınız ama bu paneller sorunlu ben 3 adet aldım iade ettim siyah ekran açın yandan bakin siyah tema yandan dikkatli baktığınızda yatay cizgileri goruceksiniz ben 3 adet aldim 3 undede vardı sizdekilerdede var farkında deilsiniz herkeze bol şans"

Bu sizsiniz herhalde. Komik. Bende böyle bir sorun yok. Alan diğerlerinde de çıkmadı. Daha yeni tekrar aldırdım.
Bir de "herkeste var ama siz farkında değilsiniz size kitliyorlar" tarzı bir yorum yapmişsınız.

Telefon kameramın odak, iso, shutter speed ve yakınlığıyla oynatarak zoraki çizgi içeren bir fotoğrafını çekebildim. Bu da normal. Gözle görülen herhangi bir kusur yok.

Edit: hort oldu kusura bakmayın unuttum.
Kardesim siteye resim yukledim gormedinmi zoom filan ayarı yok kamerada normel standart cekim 3 tane aldim 3 undede var resimlerin userine ben çizgi cekmedim heralde dimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardesim siteye resim yukledim gormedinmi zoom filan ayarı yok kamerada normel standart cekim 3 tane aldim 3 undede var resimlerin userine ben çizgi cekmedim heralde dimi
Sen goremiyorsan büyük ihtimal

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Mehmet

Sen goremiyorsan büyük ihtimal
Tamam diyelim ki var peki neden siyah ekran açıp yandan bakalım? Normal ve uzun kullanımda bunun bir zararını görücez mi?

Fantastiktürk

80+ Bronze
Tamam diyelim ki var peki neden siyah ekran açıp yandan bakalım? Normal ve uzun kullanımda bunun bir zararını görücez mi?
Yok ki. Ben aldım, bir sürü kişiye de aldırdım. Kimsede böyle bir şey çıkmadı.

Hatta sırf bu arkadaşa yardımcı olmak için sağ sol slt üst daldım ekrana. Yok.

Muhtemelen arkadaşın monitör dışında bir şeyde sorun var. Kablo ya da GPU ya da sürücü falan... Zaten bunu düşünmesi lazımdı. Kimse böyle büyük bir sorunu fark etmiyorsa ve 3 sıfır ekranda da oluyorsa demek ki sorun başka şeyde.

@hakanozzzzzz

Top Bottom