Neler Yeni

Aklımdaki Filmler/Diziler/Animeler Nasıl ?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Pek normal bir cinsellik değildi. Nevzad ab
Dostum sen Lcdp dekine cinsellik diyorsan sen cinsellik görmemişsin. O falan bir şey değil yani, çok hafif kalır.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Aksiyon türüne sahip Vivy: Fluorite Eye's Song. Müzikleri acayip iyi. İzleyin, izlettirin diyorum. Robot dövüşlerinde vahşet mi? Neredeyse hiç yok.

Aksiyon türünde Demon Slayer olabilir. Vahşetin çok az olduğunu düşünüyorum.

Komedi türünde KonoSuba. Sadece arada cinsel şakalar oluyor. +13 yaş kısıtlamasına sahip bir animeden fazlası beklenmez zaten.

Romantik komedi de koyayım. Belki bakarsın. Kaguya-sama: Love is War, izleyenlerin beğendiği bir anime.

(Vahşet ve diğer şeyler, herkese göre değişir. Ona az gelen bana orta seviyede gelebilir. Bunlar benim düşüncelerim.)
Teşekkürler Demon Slayer Güzel Geldi Listeme Aldım
Onun Dışında Vivy: Fluorite Eye's Song. Bunuda Beğendim Ötekiler Pek Hitap Etmiyor
Anime Dışında Film/Dizi Önerebilirmisin Yada Yazdıklarımdakiler Nasıldır
Loki dizisini de ekle listene hocam bana göre Marvel filmlerinden daha iyi bir yapım
Ekledim Sağol Zaten Bugün Marvel Film'leri İle İlgili Konu Açacağım Başlamak İstiyorum O Yüzden
Avengres 2018 Ve Avengres End Game Aşırı Hoşuma Gitti Ve Onun Dışında Black Widow :love: Karakterini Çok Sevdim Film'ide Çıktı Bu Yıl Kesin İzleyesim Var Ama Sırayı Bilmiyorum ve Öneriler Alıcam Marvel Filmleri İle İlgili
Onun Dışında Başka Film/Dizi Önerebilirmisin Ve Listedikiler Nasıl Sence Anime İzliyorsan Anime'de Önerebilirsin .
Rick and morty sadece 1 sezon izledim fakat cinsellik bakımından diger sezonları bilemem biraz fazla kaçmış gibi geldi o yüzden bıraktım.

La casa da papel benim en sevdiğim diziler arasında ilk 10a girer. Bazı yerleri izlerken cidden ulan nasıl da düşünmüşler dedirtiyor. Banka soyası geliyor insanın izleyince.

Breaking Bad i hala izlemediysen kesin izle. Ilk başları bazı kişileri biraz sıkabilir ve +18 gibi olan yerler olabilir. Fakat sonradan bağımlısı oluyosunuz. Sonraki bölümde ne oluyor acaba diye izlemek geliyor icinizden. bir kimya öğretmeninin nasıl uyuşturucu satıcısına donusup en iyi malı urettigini fakat bunu yaparken basina gelenleri farkli bir senaryoyla anlatmislar.

Stranger thingsin 1. Sezonunu izlemistim. Beni cok sarmadi acikcasi ama cogu kisi begeniyor belki tekrar başlarim.

Aquaman sıradan süper kahraman filmi gibiydi izledim onu da. Sıkılmadım izlerken ama aa diye de şaşırtmadı. Izlenebilir.

Aot dedin mi akan sular durur hacı. En sevdiğim animedir kendisi. 4. Sezon 2. Partı sabırsızlîkla bekliyorum. Anime izleyeceksen %100 begenirsin. Şaheser resmen. Bazı sahnelerde tüylerin diken diken oluyo. Hiç beklemediğin olaylar oluyor. Spoiler vermek istemiyorum. Cinsellik yok nerdeyse. Devleri anlatiyo zaten biliyosundur o kadarini ama kesin izle.

Twd 7. Sezona kadar izledim. Simdilik ara verdim got izliyorum. Devami guzel diyenler var kötü diyenler var fakat 7. Sezona gelene kadar sıkıldınmı diye sorarsan nerdeyse hiç sıkılmadım.
bence shane her konuda doğru karar veriyordu. Adama yazık ettiler. O lider olsaydı çoğunluk ölmezdi ama oda loriye yavşayıp duruyordu.Az yerinde dursa her şey çok güzel olabilirdi. Glenn in ileriki sezonlarda bıyıkları asiri komik duruyo. Onda da bi sahnede iyi fake yedim. Adamlar öyle bir cekmis ki bölümü izleyen herkes öldü sanıyor. Neyse daha fazla yazmiyim. Tadi kacmasin.
Çok Sağol Aquaman'i Merak Ettiğim İçin Bakacağım
Stranger Things'in Saracağını Düşünüyorum
AoT Çok Popüler Ve Kaliteli Olduğu İçin Başlayacağım Ama Vahşet Varmı
TwD Zombi Savaşı İçerdiği İçin İzlemem Heralde :)
Netflix? Cinsellik?
Bunlar her dizide var neredeyse.
Olmayan Yok Ama Çok Olmasını İstemiyorum Dizinin Yarısından Fazlası Cinsellik İçermese İyi Olur
Tamam Cinselliği Belirli Bi Kısma Kadar Olur Ama Vahşet Olduğunda İzlemiyorum Midem Kalkıyo
Quinn Reis Sende Öner
Full Metal Alchemist Brotherhood öneririm çook güzel bir anime.
Ekleyeceğim Sağol Film/Dizi İzliyorsan Önerebilirmisin ?
seçtiğin film ve dizilerin neredeyse hepsini izledim , güzel :)
Bencede İlk Önce Rick&Morty İzleyeceğim
Onun Dışında Öneri Yaparmısın ?
Bu arada ne tarz dizi film anime ( izledigim kadariyla) oneri yapabilirim. Cogu dizi filmi izledim zaten
Ben PC Oyunları İle Konu Açtığımda Sen 300 Tane Oyun Önermiştin Hepside Hoşuma Gitti Bazılarını Listeme/Sepetime Aldım
Gene Bu Konu'dada Her Türlü Olur Aksiyon,Macera,Komedi Severim Ama Türünü Çok İyi Temsil Ediyorsa Çoğu Film/Dizi/Animeye Bakabilirim

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Onun Dışında Vivy: Fluorite Eye's Song. Bunuda Beğendim Ötekiler Pek Hitap Etmiyor

Ekledim Sağol Zaten Bugün Marvel Film'leri İle İlgili Konu Açacağım Başlamak İstiyorum O Yüzden
Avengres 2018 Ve Avengres End Game Aşırı Hoşuma Gitti Ve Onun Dışında Black Widow :love: Karakterini Çok Sevdim Film'ide Çıktı Bu Yıl Kesin İzleyesim Var Ama Sırayı Bilmiyorum ve Öneriler Alıcam Marvel Filmleri İle İlgili
Onun Dışında Başka Film/Dizi Önerebilirmisin Ve Listedikiler Nasıl Sence Anime İzliyorsan Anime'de Önerebilirsin .

Olmayan Yok Ama Çok Olmasını İstemiyorum Dizinin Yarısından Fazlası Cinsellik İçermese İyi Olur
Tamam Cinselliği Belirli Bi Kısma Kadar Olur Ama Vahşet Olduğunda İzlemiyorum Midem Kalkıyo
Quinn Reis Sende Öner

Ben PC Oyunları İle Konu Açtığımda Sen 300 Tane Oyun Önermiştin Hepside Hoşuma Gitti Bazılarını Listeme/Sepetime Aldım
Gene Bu Konu'dada Her Türlü Olur Aksiyon,Macera,Komedi Severim Ama Türünü Çok İyi Temsil Ediyorsa Çoğu Film/Dizi/Animeye Bakabilirim
Lcdp izleyebilirsin işte bayağı iyi dizi gerçekten. Cinsellik var ama fazla değil. Netflix dizisinden bahsediyoruz cinsellik olacak illaki.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Dostum sen Lcdp dekine cinsellik diyorsan sen cinsellik görmemişsin. O falan bir şey değil yani, çok hafif kalır.
Farketmez Ya Sen İstediğini Öner Cinselliğe Kabul'üm de Vahşet Aşırı Derecede Varsa İzleyemem
Vahşete'de Kabul'üm Sadece Aşırı İstemiyorum Sahnelerin Yarısı Felan Vahşet Olanlardan Bahsediyorum
Ama Sen İstediğini Öner Takılma Vahşete,Cinselliğe
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lcdp izleyebilirsin işte bayağı iyi dizi gerçekten. Cinsellik var ama fazla değil. Netflix dizisinden bahsediyoruz cinsellik olacak illaki.
Netflix'de Öyle Kuralmı Var xd

Netflix Olması Zorunlu Değil :)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Farketmez Ya Sen İstediğini Öner Cinselliğe Kabul'üm de Vahşet Aşırı Derecede Varsa İzleyemem
Vahşete'de Kabul'üm Sadece Aşırı İstemiyorum Sahnelerin Yarısı Felan Vahşet Olanlardan Bahsediyorum
Ama Sen İstediğini Öner Takılma Vahşete,Cinselliğe

Netflix'de Öyle Kuralmı Var xd
Sen Lcdp izle. Sonra da Peaky Blinders ve Spartacus falan da izle. Lcdp de ki cinselliğin ne kadar az olduğunu göreceksin.

Ne olursa olsun izle sağlam dizi Lcdp.
Cinselliğin hiç olmadığı dizi ise Sherlock. Sherlock izleyebilirsin.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Sen Lcdp izle. Sonra da Peaky Blinders ve Spartacus falan da izle. Lcdp de ki cinselliğin ne kadar az olduğunu göreceksin.

Tamam nezvad ab kızma öner sen.
aynen kızma öner ya sen ben hepsine bakıyorum yaw xd
https://www.suslusozluk.com/soru/la-casa-de-papel-çok-fazla-cinsellik-içeriyor-mu
şöyle bi konu gördümde cidden az galiba
listeye aldım

Vahşet Varmı

2'Side Eski Ama Peaky'ye Bakabilirim (Belki)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

01adanalı

80+ Silver

Quinn Reis Sende Öner

TWD'yi kesinlikle izle derim.
Vikingler falan seviyorsan The Last Kingdom ve Vikings öneririm.
Anime olarak Erased öneririm 12 bölüm çok güzel bir anime ilk animem hatta.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

AdomSegat