Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress kaçırılmaz indirimler

ahmetbirs

80+ Bronze
sanki ana bacı sövmüş arkadaş duyar kasma boşuna. Hukuk sürecine gir sanki bir sonuç çıkacak da
forum kültürünü, dayanışmasını anlayamamış kimseler elbette olacak aramızda bu insanları ufak ufak saygı sınırlarını aşmadan iğneleye iğneleye yanımızdan uzaklaştırdığımızda burası daha fazla insanın birbirine gördükleriyle, tecrübe ve deneyimleriyle yardım ettiği bir platform olacak kişiselleştirmediğim ve sadece bu konuyla sınırlandırmadığım bir konuda DUYARLANMIŞIM sana duruşundan dolayı teşekkür ederim.

Bergee

80+ Silver
Şaka değil babamın arkadaşi engelli ötv ile 1.5/2mlik audiyi 510kya alınan bi ülkede ona şaşırılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 ay falan önce
Benimde arkadaşın babası gözden engelli 1 trilyonluk volvoyu 350bine almışlar oğlu sefa sürüyor geçiş ücreti park ücreti vergi cart curt yok gerçekten saka gibi baba evde yatıyor

ahmetbirs

80+ Bronze

Bergee

80+ Silver
Benimde arkadaşın babası gözden engelli 1 trilyonluk volvoyu 350bine almışlar oğlu sefa sürüyor geçiş ücreti park ücreti vergi cart curt yok gerçekten saka gibi baba evde yatıyor
Bende engelliyim ama sağolsun ülkemin adaletli doktorları raporuma psikoloji doktoru özellikle oranımı düşürmek için düşük bir puan verip oranımı düşürüyor güzel canım ülkemin rezil iğrenç doktorları :) Sağlık çalışanlarına karşı şiddete karşıyım ama böylelerini gerçekten dövmekten beter etmek gerekiyor resmen rüşvet istiyor başka bir açıklaması olamaz 24 yaşında bir bireyim benden daha fazla kendi psikolojik sorunları olduğuna yemin edebilirim doktorun ama gitmiş puan vermiş işte .......

Myparcae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Göktuğ Şansal Geden
Bende engelliyim ama sağolsun ülkemin adaletli doktorları raporuma psikoloji doktoru özellikle oranımı düşürmek için düşük bir puan verip oranımı düşürüyor güzel canım ülkemin rezil iğrenç doktorları :) Sağlık çalışanlarına karşı şiddete karşıyım ama böylelerini gerçekten dövmekten beter etmek gerekiyor resmen rüşvet istiyor başka bir açıklaması olamaz 24 yaşında bir bireyim benden daha fazla kendi psikolojik sorunları olduğuna yemin edebilirim doktorun ama gitmiş puan vermiş işte ..
Bende engelliyim ama sağolsun ülkemin adaletli doktorları raporuma psikoloji doktoru özellikle oranımı düşürmek için düşük bir puan verip oranımı düşürüyor güzel canım ülkemin rezil iğrenç doktorları :) Sağlık çalışanlarına karşı şiddete karşıyım ama böylelerini gerçekten dövmekten beter etmek gerekiyor resmen rüşvet istiyor başka bir açıklaması olamaz 24 yaşında bir bireyim benden daha fazla kendi psikolojik sorunları olduğuna yemin edebilirim doktorun ama gitmiş puan vermiş işte .......

İğrenç olan senin düşünce yapın. Ve bu düşünce yapısı topluma zirayet etmiş durumda. Asıl dayağı hak eden sen ve senin gibi rezil kimseler

Bergee

80+ Silver
Uygunsuz davranış
@Myparcae benim neden düşünce yapım iğrenç pardon da? Engelli bir bireyim ve 2,5 3 senedir raporu almak için uğraşıyorum. Beni uğraştıran bu doktorlar mı iğrenç benim düşüncem mi? Kesin ışık partilisin :D Allah bize dirayet versin sizin gibi iğrenç insanlarla uğraşırken amin :)

Myparcae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Göktuğ Şansal Geden
@Myparcae benim neden düşünce yapım iğrenç pardon da? Engelli bir bireyim ve 2,5 3 senedir raporu almak için uğraşıyorum. Beni uğraştıran bu doktorlar mı iğrenç benim düşüncem mi? Kesin ışık partilisin :D Allah bize dirayet versin sizin gibi iğrenç insanlarla uğraşırken amin :)

Yav raporu değerlendirecek olan hekim. Puanın neyse onu verir. Doktor musun hayır. Ama herşeyi daha iyi biliyorsun. Ülkenin en büyük problemi işte bu. Bilmediğin bir konu hakkında otöründen fazla bildiğini düşünmek. O partili olan sensin bence. Saçma ithamlarda bulunmuşsun ama hekim olduğum için haddini bildirme gereği duydum. Ha düşünce yapının iğrenç olma sebebi de puanını kasten düşük verdiklerini düşünüp dayağı hak ettiklerini düşünmen. Evet bu yüzden iğrenç bir insansın.

Olliyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oğulcan ERMAN
bu linkdeki ürünleri sepete ekleyip, tek seferde almanın bir avantajı ya da dezavantajı var mı acaba ?

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Oğuz Ünlüerler
Sen ulkemizin kiymetli doktorlarimiza siddeti normallestiriyorsan her ne sebeple olsun, onlar da gider guzel kardesim. Sonra oturur aglarsin evinde memlekette doktor yok diye. Biraz vizyon. Tum doktorlari ayni kefeye koyamazsin. Ama laflarin su an tum doktorlari hizmetten sogutacak laflar.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
996,848