Neler Yeni

Yardım Aliexpress Siparişim Bozuk Geldi

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,965
İsim
HBE
Anlayamadım hocam?
Boşver onu. Aklınca espri yapıyor.

Anlaşmazlık üzerinden ilerle. 15-20 dolar için ürünü geri istemezler sanıyorum. Paranı geri alır, kendince tamir eder kullanırsın. Ben de bu tarz bir durumla karşılaşmıştım. Ürünü istemeden 3 cent kesinti yaparak paramı 7 gün içinde iade etmişlerdi.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Barış Okçu
hocam videosunu çek düzgünce bir yazı yaz garanti kabul ederler. Benim satın aldığım alet çalışıyodu ama ara sıra kapatıp açmak gerekiyordu ona bile para iadesi yaptılar

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Boşver onu. Aklınca espri yapıyor.

Anlaşmazlık üzerinden ilerle. 15-20 dolar için ürünü geri istemezler sanıyorum. Paranı geri alır, kendince tamir eder kullanırsın. Ben de bu tarz bir durumla karşılaşmıştım. Ürünü istemeden 3 cent kesinti yaparak paramı 7 gün içinde iade etmişlerdi.
hocam videosunu çek düzgünce bir yazı yaz garanti kabul ederler. Benim satın aldığım alet çalışıyodu ama ara sıra kapatıp açmak gerekiyordu ona bile para iadesi yaptılar
Hocam ücret iade edilmedi. Reddedildi.
Neyse ki kendim tamir ettirebildim olmasaydı para çöp olmuştu.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Barış Okçu
ben hem para iadesi aldım hem tamir ettim. Rededilmesini reddet dü<gün bir kanıt videosu yükle al paranı

Aykut D.

80+ Gold
Hocam video kanıt v.b attınızmı ? Parayı iade ederlerdi hatta yeni ürün gönderdikleri bile oluyordu .

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Top Bottom